Większość firm na pewnym etapie swojego rozwoju nawiązuje współpracę z podmiotami zagranicznymi. Sprzedaż na taką skalę to doskonały sposób na rozszerzenie działalności, a import towarów pozwala w szybki i prosty sposób uzupełnić portfolio o produkty o rosnącym zapotrzebowaniu. Firma Cargofruit Sp. z o.o. świadczy specjalistyczne usługi przeładunkowe i celne, które umożliwią skuteczną działalność międzynarodową.

Powierz odprawę celną specjalistom

Sprowadzanie towarów z zagranicy wiąże się z koniecznością dopełnienia wielu formalności. Przywożone do kraju dobra muszą zostać objęte w granicznym urzędzie celnym procedurą tranzytu. Najpewniej konieczne będzie złożenie zabezpieczenia w wysokości mogącego powstać długu celnego oraz należności podatkowych. Najczęściej importowanie artykułów na sprzedaż to także konieczność przejścia przez procedurę dopuszczenia do obrotu. Specjaliści z firmy Cargofruit zapewniają:

załatwiamy wszystkie kwestie związane z odprawą celną. Korzystając z naszych usług, mogą Państwo uniknąć wielu kłopotów podczas niełatwych procedur.

Spedycja, przeładunek i składowanie

Usługi z zakresu odprawy celnej to nie jedyne co ma do zaoferowania firma Cargofruit. Bogate doświadczenie w zakresie wyładunku i przeładunku oraz spedycji i składowaniu umożliwia zapewnienie pełnej obsługi importu. Działając jako specjalistyczna baza przeładunkowo-składowa przedsiębiorstwo zapewnia obsługę towarów rolno-spożywczych. Komory klimatyzowane pozwolą zachować świeżość przewożonych drogą morską cytrusów i bananów. Na terenie zakładu znajdują się profesjonalne stanowiska przeładunkowe, umożliwiające wyładunek lub załadunek ze statku poprzez magazyn na środek transportu lądowego bądź też odwrotnie. Możliwa jest także obsługa transportu kolejowego oraz realizacja prac dodatkowych jak np. konfekcjonowanie czy przepakowywanie. Postaw na współpracę ze specjalistami w zakresie całościowe obsługi celnej i osiągnij maksimum korzyści z importu.