Każdy rodzic chciałby zorganizować swojemu dziecku niezapomniane urodziny, jednak nie zawsze mamy na to czas i przestrzeń w domu. Z pomocą przychodzi Centrum Zajęć Fabryka Marzeń w Legnicy, które zajmie się przygotowaniem przyjęcia oraz atrakcji w tym szczególnym dla naszego malucha dniu. Dowiedz się więcej o bogatej ofercie tego miejsca!

Niezapomniane przyjęcie urodzinowe

Choć rodzice zdają sobie z preferencji własnej pociechy, organizacja przyjęcia urodzinowego jest nie lada wyzwaniem. Takie przedsięwzięcie wymaga nie tylko miejsca, ale odpowiedniego wystroju pomieszczenia, a przede wszystkim ciekawych atrakcji, które zapewnią dzieciom zabawę oraz wyjątkowe wspomnienia. Nie każdy rodzic wie, jakie zabawy i konkursy przypadną do gustu kolegom i koleżankom dziecka, dlatego lepiej zdać się na pomoc profesjonalistów. Centrum Zajęć Fabryka Marzeń Daniel Łabaz zapewnia nie tylko przestrzeń, ale i ciekawy wystrój, dopasowany do tematu przewodniego przyjęcia. Doświadczeni wychowawcy zajmą się organizacją zawodów sprawnościowych, konkursów i zabaw integracyjnych z chustą, które zaangażują małych gości. Świetną zabawę zapewniają także dmuchana zjeżdżalnia oraz uwielbiany przez dzieci basen z kulkami. Jak mówi jeden z pracowników:

Znamy oczekiwania i marzenia dzieci dotyczące ich urodzin, dlatego oferujemy przebrania oraz malowanie twarzy. Dodatkowo możemy wynająć czekoladową fontannę, która robi na maluchach ogromne wrażenie. W czasie przyjęcia skręcamy z dziećmi kwiaty z balonów i bawimy się w teatr cieni.

Zajęcia terapeutyczne dla dzieci i przyszłych mam

Centrum Zajęć Fabryka Marzeń, którego właścicielem jest  Daniel Łabaz, to szczególne miejsce, stworzone z myślą o potrzebach wszystkich dzieci. Oprócz organizacji przyjęć urodzinowych wychowawcy prowadzą zajęcia, których celem jest rozwój intelektualny i ruchowy podopiecznych. W ofercie znajdziemy spotkania z logopedą, muzykoterapię, oraz warsztaty ceramiczno-artystyczne z gliną. W dzisiejszych czasach warto pamiętać o zdrowiu fizycznym i dbaniu o prawidłową postawę od najmłodszych lat, dlatego w ofercie znajduje się  gimnastyka korekcyjna. Wszystkie spotkania organizowane przez wychowawców Centrum Zajęć Fabryka Marzeń mają na celu rozwój talentów i predyspozycji naszych pociech.

Dorośli także znajdą coś dla siebie – przyszłe mamy mogą zapisać się na zajęcia ruchowe lub kurs kangura, czyli przygotowanie do chusto-noszenia. Dodatkowym atutem są spotkania, w czasie których wykonuje się ćwiczenia i masaże przyspieszające powrót do kondycji po porodzie.