Prowadzenie własnej działalności to ogromna odpowiedzialność. Trzeba bowiem uważnie śledzić ruchy konkurencji, ulepszać i rozwijać firmę,  a także pilnować wszystkich formalnych kwestii. Takich jak księgowość, rozliczenia z ZUS czy sprawy kadrowo-płacowe. Na szczęście, przedsiębiorcy, którzy nie czują się pewnie w tych aspektach mogą nawiązać współpracę z Biurem Podatkowym Marty Chowaniec. Przeczytaj jakie są zalety takiej opcji.

Zyskasz pewność, że księgi rachunkowe są poprawnie prowadzone

Niezależnie od wielkości firmy, przedsiębiorcy muszą troszczyć się o poprawność rozliczeń finansowych. Tak, by zanotowana była każda złotówka wydatku i każda złotówka przychodu przedsiębiorstwa. Co prawda obecnie istnieje wiele elektronicznych programów ułatwiających prowadzenie księgowości, ale już samo opanowanie ich wymaga wiele czasu i nierzadko kosztuje mnóstwo stresu. Natomiast zatrudnianie w firmie dodatkowej osoby do działu księgowości to spory koszt i niestety niepewność czy  dana osoba poradzi sobie na stanowisku. Najrozsądniejszą opcją wydaje się więc nawiązanie współpracy z profesjonalnym przedsiębiorstwem na przykład z Biurem Podatkowym, które zajmuje się między innymi:

  • prowadzeniem ksiąg rachunkowych,
  • prowadzeniem podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów,
  • sporządzaniem deklaracji i zeznań podatkowych,
  • obliczaniem zaliczek na podatek dochodowy PIT i CIT.

Zyskasz wizerunek profesjonalnego pracodawcy

Każdy właściciel firmy, który zatrudnia nawet jedną osobę, wie jak ważne jest pilnowanie kwestii finansowych. Brak wypłaty na czas czy nieodpowiednie rozliczenie czasu pracy, nawet jeśli zdarzyły się w drodze wyjątku, wiążą się z obniżeniem zaufania pracownika. A w skrajnych sytuacjach z kontrolą PIP. Oczywiście, jeśli w przedsiębiorstwie pracuje zaledwie kilku pracowników to można spróbować samodzielnego prowadzenia spraw kadrowo-płacowych. Niemniej, jeśli firma cały czas się rozwija lepiej powierzyć dopilnowanie tej kwestii firmie outsourcingowej. Specjaliści z Biura Podatkowego Marty Chowaniec chętnie się tym zajmą. Dzięki temu, pracodawca będzie mógł cieszyć się profesjonalnym wizerunkiem.

Jak jeszcze może pomóc Biuro Podatkowe Marty Chowaniec?

Oczywiście, gwarancja poprawnie prowadzonej księgowości i zyskanie wizerunku profesjonalnego pracodawcy, nie są jedynymi usługami, oferowanymi przez  Biuro Podatkowe Marty Chowaniec. Oprócz tego, specjaliści z przedsiębiorstwa chętnie pomogą w rozliczeniach ZUS, a także sporządzą raporty, analizy finansowe czy sprawozdania dla Urzędu Statystycznego.

Stworzyliśmy zespół profesjonalistów, specjalizujących się w konkretnych dziedzinach księgowych i podatkowych. Dzięki temu możemy każdego klienta obsłużyć na bardzo wysokim poziomie – przedstawiciele firm, którzy nam zaufali mogą więc skupić się na rozwijaniu działalności, podczas, gdy my pilnujemy wszystkich formalnych aspektów.

Co ważne, oferta kierowana jest zarówno do małych, dopiero co założonych przedsiębiorstw jak i do firm, które funkcjonują już od dłuższego czasu.