Blog Panoramy Firm

Mapa lokalnej żywności – czym jest to innowacyjne rozwiązanie?

Materiał partnera
2019-05-25
Aplikacja internetowego targu żywności

Sprzedaż plonów bywa dla wielu rolników nierzadko problematyczna. Najwięcej trudności związanych jest z brakiem możliwości dotarcia do potencjalnych nabywców i przedstawienia im swojej oferty. Istnieje innowacyjne rozwiązanie, które pomaga uniknąć tego typu kłopotów – to mapa lokalnej żywności przedstawiona w specjalnej aplikacji.

Obsługa aplikacji jest prosta i wygodna, dzięki czemu korzystanie nie sprawia większych problemów. Wytwórca konkretnych produktów musi jedynie wprowadzić niezbędne informacje, które pozwolą na wyszukanie ich przez potencjalnych kupców.

 Nabywca będzie mógł w ten sposób zaczerpnąć dane o konkretnych warzywach czy owocach, a także dowiedzieć się o sposobie odbioru.

To kolejna już zaleta tej aplikacji. Zapewnia ona  komfortowe rozwiązania w zakresie odbioru towaru przez kupującego. Wytwórca wskazuje miejsce, w którym możliwe jest przekazanie produktów oraz godziny, w jakich będzie w stanie sfinalizować całą transakcję. Tak właśnie działa innowacyjna aplikacja Mamplon, będąca mapą zdrowej żywności zapewniającą możliwość łatwego wyszukiwania pożądanych produktów spożywczych. Czym jeszcze charakteryzuje się to nowoczesne rozwiązanie?

Sprzedaż na wyższym poziomie.

Poprzez umieszczenie ogłoszenia w ramach aplikacji mamplon, możliwe jest  proste dotarcie do wielu potencjalnych nabywców. Dzięki temu o wiele łatwiej nawiązać można stałe relacje, które pozwolą zwiększyć sprzedaż. Aplikacja jest również doskonałym rozwiązaniem dla kupujących. Nierzadko znalezienie wysokiej jakości produktów od lokalnych dostawców jest bardzo trudne, jednak dzięki mapie żywności  z powodzeniem szybko znajdziemy pożądane artykuły.

Całość odbywa się bez ukrytych opłat, co jest kolejnym już atutem tej innowacyjnej metody sprzedaży produktów żywnościowych.

Aplikacja przeznaczona jest dla wszystkich  wytwórców żywności świeżej jak i przetworzonej. Z powodzeniem korzystać mogą z niej również niewielkie firmy, które zainteresowane będą umieszczeniem nawet jednego ogłoszenia.

 Warto zatem skorzystać z aplikacji mamplon, ponieważ gwarantuje zwiększenie sprzedaży.