Na jakie urządzenie wielofunkcyjne do biura warto się zdecydować?

Materiał partnera
2019-11-28

Każda firma, która posiada przestrzenie biurowe wie, jak ważna jest współpraca z dobrą firmą dystrybuującą, konserwującą oraz serwisującą urządzenia takie, jak kserokopiarki, plotery, niszczarki, czy sprzęty wielofunkcyjne. Istotną pomoc takie podmioty, świadczą również w przypadku konieczności wymiany technologii na nową. Na jaką warto dzisiaj postawić? Dowiedz się tego razem z nami!

Postaw na sprawdzone marki

Jeśli chcesz cieszyć się funkcjonalnymi, żywotnymi, a także bardzo nowoczesnymi urządzeniami biurowymi, które będą kompatybilne z oprogramowaniem komputerowym, między innymi ERP, postaw na kilka międzynarodowych oraz sprawdzonych marek. Tu warto wybierać między innymi firmy RICOH, SHARP, KONIKA MINOLTA, czy też TOSHIBA. To właśnie urządzenia tych marek przechodzą najbardziej restrykcyjne testy laboratoryjne, oraz użytkowe, będąc gwarancją dobrze ulokowanych pieniędzy na wiele lat. Tuż za podium urządzeń klasy premium wyższej wymienionych marek, uplasował się znany koncern HP, który zapewnia dobre urządzenia, ale często tylko przy wyższych ich cenach. W przypadku najtańszych kserokopiarek, można mówić niestety o umiarkowanej jakości. Potwierdzają to również nieprzychylne opinie na temat sprzętów komputerowych, w tym laptopów biznesowych HP. Lepiej postawić na japońską technologię, która już dzisiaj znacznie przeważna w informatyce i elektronice tę amerykańską! Dowód? Znacznie wyższe osiągi w testach, od swoich konkurencyjnych odpowiedników…

Urządzenie idealnie do każdego biura

Jeśli poszukujesz urządzenia do biura zarówno małego, jak i rozległego korporacyjnego, koniecznie zapoznaj się z nowoczesnym urządzeniem wielofunkcyjnym RICOH IM 350. Wyróżnia się ono kompaktowością, dotykowym panelem pozwalających na intuicyjną obsługę, czy też posiadaniem zintegrowanego podajnika dokumentów, który pozwala zaoszczędzić czas poprzez skanowanie dwustronnych oryginałów w jednym przebiegu. Podkreślić również warto niebywałą prędkość wydruku ciągłego, która wynosi aż 35 stron na minutę! Pojemność SPDF to zaś całe 50 arkuszy… Jeśli chodzi zaś o parametry „informatyczne” warto wiedzieć, że RICOH IM 350, jest przystosowany do wielu środowisk, od Windows po Mac OS. Sprzyja to wykorzystywaniu urządzenia również poprzez kompatybilność z systemem CRM, czy ERP firmy. Tego typu urządzenia można zaś kupić, a następnie skalibrować z pomocą zespołu BIURIMEX, który dba o dostarczanie do biur pełnego nowoczesnego wyposażenia. Wystarczy określić swoje potrzeby i budżet, aby firma ta przygotowała bezpłatnie różne propozycje.

Opracowanie artykułu:

Biurimex Andrzej Kaszuba Technika Biurowa

Narutowicza 81, 64-100 Leszno wielkopolskie
e-mail