Popularne powiedzenie, że reklama jest dźwignią handlu, niezmiennie nie traci na aktualności. To właśnie dzięki reklamie firmy nie tylko trafiają od szerokiego grona odbiorców, a więc i potencjalnych klientów, ale też tworzą świadomość marki i budują jej wizerunek. Dlatego chcąc osiągnąć sukces, żaden przedsiębiorca nie powinien zapominać o odpowiedniej reklamie. W jej realizacji pomogą Ci specjaliści od produkcji reklam tacy jak firma Redruk.

Profesjonalne zaplecze maszynowe

Firma Redruk, której siedziba znajduje się w Świdnicy, działa na rynku produkcji reklam wizualnych już od 2008 roku. Przez kilkanaście lat funkcjonowania zakład zrealizował tysiące zleceń na różnego rodzaju materiały reklamowe, dzięki czemu zdobył spore doświadczenie oraz grono zadowolonych klientów. Oczywiście podstawą sprawnego i profesjonalnego działania firmy jest specjalistyczne, nowoczesne zaplecze maszynowe. Producent reklam Redruk dysponuje urządzeniami do: drukowania, wycinania, laminowania, zgrzewania i cięcia oraz wieloma innymi, które pozwalają pracownikom zakładu przygotować reklamy odznaczające się dużą precyzją i wysoką jakością wykonania.

Reklama dopasowana do potrzeb

Zarówno profesjonalne zaplecze maszynowe, jak i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że zakres usług oferowanych przez firmę Redruk jest bardzo szeroki. W ramach materiałów poligraficznych zakład wykonuje m.in.:

  • ulotki w różnych rozmiarach,
  • wizytówki, 
  • broszury i foldery,
  • gazetki reklamowe,
  • katalogi i notesy,
  • papiery firmowe,
  • nadruki na kopertach,
  • bloczki reklamowe,
  • plakaty.

Oprócz tego firma zajmuje się przygotowywaniem naklejek, etykiet, logotypów i wlep w każdym kształcie oraz w dowolnej liczbie. Redruk przygotowuje również wielkoformatowe reklamy, a także wykonuje specjalne konstrukcje stalowe i zamieszcza reklamy na banerach oraz różnego rodzaju witrynach. Dopełnieniem oferty jest oklejanie pojazdów osobowych i dostawczych. Zakład może zrealizować także zlecenia nietypowe – aby uzyskać więcej szczegółowych informacji, najlepiej odwiedzić stronę internetową lub skontaktować się z firmą.

Terminowość i zasięg

Usługi Redruk skierowane są do każdego, kto potrzebuje wysokiej jakości materiałów reklamowych, a więc – osób prywatnych, przedsiębiorców, jak również jednostek publicznych. Firma realizuje zlecenia oraz wysyła je do klientów na terenie całej Polski, a także za granicą. Dużą zaletą skorzystania z usług Redruk jest stosunkowo krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia, ponieważ firma zawsze stara się dotrzymywać ustalonych terminów.