czas czytania: 2 min materiał partnera

Systemy wystawiennicze i zabudowy targowe

zabudowa targowa

Na co dzień wykorzystywane w centrach handlowych, biurach, lokalach gastronomicznych i sklepach, ale także na imprezach plenerowych, konferencjach, wystawach czy też wszelkiego rodzaju targach. Systemy wystawiennicze, bo o nich mowa, mają przyciągać uwagę przechodniów, klientów, gości. Stanowią reklamę i promują firmy, są ciekawym tłem dla promocji przedsiębiorstw. Wiele firm proponuje tego typu rozwiązania. Jedną z nich jest Partner Montage Mariola Jarosz-Pawlyta z Żywocic.

Czym są zabudowy targowe?

Zabudowa targowa to nic innego jak stoisko, na którym firma będzie prezentowała swoją działalność podczas konferencji, targów czy różnego rodzaju eventów. Przed rozpoczęciem budowy takiego miejsca, wystawca powinien mieć na uwadze przede wszystkim swoje potrzeby. Dzięki ich sprecyzowaniu ekipa zajmująca się montażem konstrukcji będzie wiedziała jak duża ona ma być i na ile stref ma być podzielona. Istnieje kilka rodzajów takich stoisk wystawowych: szeregowe, narożne, wyspowe i półwyspowe. Niezależnie od tego, które z nich zostanie wybrane, każde powinno być wyposażone w ladę informacyjną, miejsce na ekspozycję towarów, miejsce do rozmów z klientami (chociaż jeden stolik z krzesłami) oraz, jeśli jest to stoisko degustacyjne, w przestrzeń magazynowo-kuchenną. Profesjonalnie wykonana zabudowa targowa powinna być funkcjonalna i wygodna dla reprezentantów danej firmy.

Systemy wystawiennicze i ich rodzaje

Systemy wystawiennicze są powszechnie spotykaną, rozbudowaną formą reklamy. Są uniwersalne i można dostosować je do własnych potrzeb. Są stosowane na co dzień oraz przy okazji różnych wydarzeń. Firmy zajmujące się produkcją oraz sprzedażą systemów wystawienniczych oferują różne ich rodzaje. Wśród nich są stojaki reklamowe na ulotki lub foldery reklamowe, lekkie i łatwe w transporcie roll upy, lady recepcyjne, które idealnie sprawdzają się podczas konferencji czy targów – mogą być biurkiem albo punktem recepcyjnym. Do prezentacji firmy świetnie nadają się wielkoformatowe grafiki w postaci ścianek wystawienniczych, które zawierają informacje o firmie i profilu jej działalności. Mogą posiadać światła, być wyposażone w półki, być zaokrąglone, wklęsłe lub wypukłe.

Firma Partner- Montage zajmuje się budową oraz zabudową targową. Świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi związane z organizacją targów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma w sposób atrakcyjny, ale przede wszystkim bezpieczny wykonuje zlecone zadania solidnie i z zaangażowaniem.