Prowadzenie własnej działalności gospodarczej oznacza wiele obowiązków do wypełnienia. Jedną z największych odpowiedzialności przedsiębiorcy jest księgowość. Samodzielne prowadzenie ksiąg i ewidencji jest możliwe, jednak wymaga dużej wiedzy i jest czasochłonne, a w dodatku niesie ryzyko kosztownych pomyłek. W zakresie księgowości firmy mogą korzystać ze wsparcia specjalistów. Jakie usługi oferuje biuro księgowe? Dlaczego warto korzystać z pomocy ekspertów?

Finanse Twojej firmy w rękach specjalistów

Biuro rachunkowe jest miejscem, w którym posiadający potrzebne uprawnienia eksperci zajmują się świadczeniem usług księgowych na rzecz zarówno przedsiębiorców, jak i instytucji czy osób fizycznych. Na terenie Krakowa pomoc w zakresie opieki nad finansami oferuje Tax Office Usługi Księgowe Olena Myronova. Biuro działa od 2018 roku i współpracuje z małymi firmami oraz dużymi spółkami. Co ważne, eksperci proponują obsługę księgową w języku ukraińskim i rosyjskim, co stanowi nieocenione wsparcie dla posługujących się nimi cudzoziemców mających w Polsce własną działalność.

W ramach świadczonych usług biuro Tax Office zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów, a także ksiąg handlowych. Eksperci dokonują rozliczenia ryczałtu ewidencjonowanego i sporządzają ewidencję środków trwałych. Sprawują kontrolę nad dokumentami księgowo-podatkowymi, a ponadto świadczą usługi w zakresie doradztwa podatkowego. Specjaliści w zakresie księgowości zajmują się również pośrednictwem z Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, przygotowywanie deklaracji podatkowych, rozliczeniami podatku dochodowego oraz rocznymi rozliczeniami PIT i CIT. W ramach współpracy z przedsiębiorcami biuro rachunkowe oferuje też obsługę kadrowo-płacową.

Wygoda i bezpieczeństwo w prowadzeniu księgowości

Profesjonalne biuro usług księgowych, jakim jest krakowskie Tax Office, to certyfikowany podmiot gospodarczy uprawniony do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Dzięki temu klienci biura mają pewność, że finanse ich firmy znajdują się w dobrych rękach. Aktualna wiedza na temat przepisów prawa podatkowego i nowych regulacji, a także ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej chronią przedsiębiorców przed pomyłkami ze strony ekspertów. Ponadto współpraca ze specjalistami pozwala na zaoszczędzenie czasu potrzebnego na prowadzenie księgowości. Rozwiązanie to jest wygodne i umożliwia całkowite skupienie się na rozwijaniu działalności.