Wielu przedsiębiorców doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że klienci i kontrahenci ogromną wagę przywiązują do czystości na terenie firmy, którą odwiedzają. Właśnie z tego względu biznesmeni korzystają z usług specjalistów w dziedzinie sprzątania z firmy Sas Clean, którzy mogą zatroszczyć się nie tylko o porządek w biurze czy na zakładzie produkcyjnym, ale również na terenach zewnętrznych, które są częścią danego przedsiębiorstwa.

Pomoc firmy sprzątającej w biurze i na zakładzie produkcyjnym

Kompleksowa pomoc firmy sprzątającej rozpoczyna się zazwyczaj od utrzymania czystości w biurze i na halach produkcyjnych. Kompleksowe usług obejmują odkurzanie i mycie podłóg, ścieranie kurzy, a także mycie okien oraz sprzątanie łazienek. Fachowcy oferują również specjalistycznie mycie posadzek, a także zabezpieczenie powierzchni, które uchroni podłogę przez poważnymi zabrudzeniami. Firmy proponują także  mycie elewacji, a także odkurzanie i mycie na wysokościach hal produkcyjnych. Co ciekawe, Sas Clean oferuje swoim klientom także możliwość wynajęcia, uprania, a także naprawy odzieży roboczej. Dzięki temu biznesmeni nie muszą zawracać sobie głowy poszukiwaniem innej firmy, która zajmie się tą kwestią.

Jak wygląda utrzymanie terenów zewnętrznych?

Siedziba firmy to nierzadko nie tylko sam budynek, to również tereny zewnętrzne, które są wizytówką przedsiębiorstwa i o które także należy się zatroszczyć. W tym celu warto skorzystać z pomoc specjalistów, którzy mają nie tylko doświadczenie, ale również potrzebne narzędzia. Firma Sas Clean z Gostynia proponuje swoim klientom zarówno całoroczną opiekę nad terenami zewnętrznymi, jak i jednorazowe zadbanie o obejście. Pielęgnacja terenów zewnętrznych latem to przede wszystkim koszenie trawników, podlewanie roślin, nawożenie kwiatów, a także przycinanie żywopłotów.

W okresie jesienno-zimowym wynajęta firma sprzątająca zajmie się grabieniem i wywiezieniem liści, a także przygotowaniem posesji do zimy. Bez względu na porę roku fachowcy będą pamiętać o konieczności zamiatania chodników i parkingów, a także o usunięciu kurzu i śmieci. Zimą natomiast specjaliści odśnieżą drogi, chodniki i przejazdy, posypią powierzchnię preparatem, który usprawni poruszanie się po oblodzonym terenie, w razie potrzeby zajmą się również odśnieżeniem dachu. Nie da się ukryć, że firmy sprzątające pomogą w dbaniu o porządek nie tylko w samym budynku, ale również na przynależnych do niego terenach zewnętrznych i właśnie z tego względu warto skorzystać z ich pomocy.