Na dzień swojego ślubu i wesela z niecierpliwością czeka wiele osób. Chcą one, aby ten dzień był wyjątkowy, dlatego dużą wagę pary przykładają do jego organizacji. Aby mieć pewność, że oprawa kwiatowa i dekoracyjna będzie spójna i na długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości, warto skorzystać z usług dekoratorki z Kwiaciarni Różanej. Sprawdź, co dokładnie obejmuje pomoc specjalistki. Zapraszamy do lektury! 

Dekoracje kwiatowe

Kwiaciarnia Różana w ramach oferowanych usług zajmuje się florystyką ślubną. Dotyczy ona tworzenia kwiatowych kompozycji z okazji ślubu lub wesela. Kwiaty to jeden z ważniejszych elementów każdej uroczystości ślubnej, dlatego ten rodzaj florystyki obejmuje m.in. tworzenie bukietu dla panny młodej oraz kompozycji do butonierki dla pana młodego. Bukiet to najważniejszy element dopełniający stylizację panny młodej, dlatego doświadczona florystka Kwiaciarni Różanej pomaga m.in. w doborze rodzaju kwiatów, z których stworzony zostanie bukiet ślubny. Jego celem jest podkreślenie piękna panny młodej, dlatego specjalistka sugeruje się nie tylko propozycjami panny młodej, ale także własną wiedzą i doświadczeniem. Specjalistka Kwiaciarni Różanej tworzy także kwiatowe ozdoby umieszczane na stołach, zdobi kwiatami miejsce ceremonii oraz salę weselną. Ponadto w ramach świadczonych usług ozdabiany jest również pojazd, którym w dniu ślubu poruszają się nowożeńcy. Różnego rodzaju kwiatowe kompozycje mają na celu podkreślenie wyjątkowości, tak długo wyczekiwanego dnia.

Nie tylko kwiaty, czyli kompleksowa dekoracja miejsca ceremonii i sali weselnej

Kwiaciarnia Różana oferuje kompleksowe usługi dekoracyjne, dlatego nie zajmuje się jedynie doborem kwiatów, ale pomaga również w wyborze innych elementów dekoracyjnych, tak aby razem stanowiły one spójną całość. Specjalistka kompleksowo dekoruje sale weselną, zdobiąc m.in. ściankę znajdującą się za stołem państwa młodych. Jest to jedno z ważniejszych miejsc na sali, dlatego musi ono się wyróżniać. W ramach usług dekoracji ślubu i wesela specjalistka z Kwiaciarni różanej dekoruje również stoły gości oraz stół nowożeńców. W tym zakresie dobiera odpowiednie obrusy i bieżniki oraz przyozdabia stoły kwiatami, świecznikami lub lampionami. Dekoratorka aranżuje także ścianki, na których tle można robić pamiątkowe zdjęcia z wesela oraz tworzy tablice powitalne.

Ponadto specjalistka przygotowuje również tablice, na których znajdują się plany stołów weselnych informujące gości m.in. o tym, przy którym stole zostali usadzeni. Dzięki pomocy dekoratorki z Kwiaciarni Różanej para młoda nie będzie musiała martwić się o wiele drobnych, jednak bardzo istotnych kwestii, a wymarzony dzień, dzięki spójnie dobranym i gustownym dekoracjom, na długo pozostanie zarówno w pamięci nowożeńców, jak i wszystkich zaproszonych gości.