Bukiety można zamawiać wszędzie. Jeśli jednak tworzone są z pasji, jak w kwiaciarni w Zielone Pędy będą wyglądały przepięknie. Sekret tkwi w świeżych roślinach, odpowiednio dobranych oraz w dekoracji. Joanna Przybylska potrafi doradzić klientowi, kolor, rodzaj oraz ilość kwiatów.  Dzięki profesjonalizmowi kompozycja zachwyci osobę obdarowaną.

Kiedy bukiety z kwiaciarni w Zielone Pędy zastępują słowa?

Kwiaty są pięknem same w sobie, więc podarowany bukiet mówi wszystko. Nie zawsze trzeba przemawiać ustami, bo wszystko, co chce się powiedzieć, jest w wiązance z róż, gerber czy tulipanów. Służą podziękowaniom, przeprosinom czy wyznaniu miłości.  Kwiaciarnia w Zielone Pędy przygotuje odpowiednią kompozycję ze świeżych, pięknych i pachnących rośli, dzięki której osoba obdarowywana poczuje wzruszenie. Można zamówić kosz kwiatów i przesłać jubilatowi czy ukochanej, dołączając życzenia. Warto zawsze poradzić się florystyki, jaki bukiet sprawi największą radość miłości życia, mamie lub solenizantowi. Podkreślają uczucia, a nawet zmiękczają zatwardziałe serce.

Kto może mężczyźnie wręczyć bukiet?

Kwiaty mężczyźnie może wręczać jedynie kobieta. Od tej reguły są jednak wyjątki: szef, nauczyciel, promotor, członek rodziny. Można obdarować również osobę pełniącą funkcję społeczną oraz starszą wiekiem. Trzeba jednak unikać dwuznacznych sytuacji. Pani daje panu bukiet, ale nie żonatemu i będącemu w związku partnerskim. W Kwiaciarni w Zielone Pędy można zasięgnąć rady, co do róż. Dlatego, że mają określoną rezerwację, nie tylko co do gatunku, ale również i barwy. Szczególnie chodzi o kolor czerwony, oznaczający miłość.