Przeprowadzki krajowe, w których organizacji pomagają specjaliści z firmy ACHILLES, dotyczą zarówno firm, jak i osób prywatnych. Każdy podczas przeprowadzki przewozi mienie zgromadzone na przestrzeni lat, wśród którego znajdują się rzeczy o różnej wartości pieniężnej i sentymentalnej. Dlatego warto współpracować ze specjalistami, którzy wiedzą, jak zabezpieczyć transportowane materiały. Poznaj ofertę firmy ACHILLES.

Przeprowadzki krajowe prywatne

Pracownicy firmy ACHILLES posiadają wieloletnie doświadczenie w branży transportowej, dzięki czemu wiedzą, jak realizować usługi na najwyższym poziomie. Ponadto firma dysponuje specjalistycznym sprzętem i niezawodnym systemem zabezpieczeń przewożonych przedmiotów. Więcej o tym opowiada ekspert, który od lat zajmuje się przeprowadzkami, pracując w firmie ACHILLES Przeprowadzki Krajowe i Międzynarodowe w Trójmieście:

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dlatego cieszymy się tak dużą liczbą pozytywnych opinii. W ramach organizacji przeprowadzki zajmujemy się pakowaniem mienia całościowym lub częściowym, demontażem i montażem mebli w niezbędnym zakresie, oznaczeniem elementów mienia odpowiednimi etykietami, dokładnym zabezpieczeniem przewożonych przedmiotów, transportem oraz rozładunkiem i rozpakowaniem w miejscu docelowym. Usługi świadczymy na terenie województwa pomorskiego, a nawet całej Polski.

Przeprowadzki krajowe dla firm

Oferta firmy ACHILLES skierowana jest również do przedsiębiorców. Jej pracownicy są w stanie realizować transport wyposażenia biur i firm na najwyższym poziomie profesjonalizmu, wykonując usługi terminowo, szybko i rzetelnie – niezależnie od tego, czy jest to duża korporacja, czy niewielkie przedsiębiorstwo. Pełna logistyka przenosin pozwala na zabezpieczenie i transport mienia w taki sposób, by zminimalizować ryzyko uszkodzeń lub nieprawidłowości.

Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy ACHILLES?

Firma ACHILLES w Trójmieście działa od 1998 roku, oferując nie tylko przeprowadzki krajowe, lecz także międzynarodowe. Doświadczeni pracownicy mają już za sobą tysiące przejechanych kilometrów i mnóstwo zleceń, a do każdego z nich podchodzili indywidualnie, omawiając ze zleceniodawcą wszelkie szczegóły. Swoim klientom przedstawiciele firmy ACHILLES oferują także magazynowanie mienia.