Hydraulik to fachowiec zajmujący się wszystkim tym, co jest związane z sieciami i instalacjami sanitarnymi. Najczęściej wzywamy go do awarii takich jak cieknący kran czy niedrożność rur. Tak naprawdę hydraulik wykonuje też wiele innych czynności. Doświadczony specjalista potrzebny jest podczas budowy i remontu domów, mieszkań oraz lokali użytkowych. Czym jeszcze zajmuje się hydraulik? Jakie usługi świadczy fachowiec z firmy Dav-Instal?

Montaż i modernizacja instalacji hydraulicznych

Doświadczony hydraulik jest pożądanym na rynku specjalistą od instalacji wodnych i kanalizacyjnych. Fachowiec z gdyńskiej firmy Dav-Instal wykonuje usługi związane z montażem oraz modernizacją instalacji hydraulicznych. Dzięki dużemu doświadczeniu zawodowemu zna wiele praktycznych rozwiązań, które pozwalają mu na dostosowanie danej instalacji do potrzeb zleceniodawcy. Hydraulik Dav-Instal montuje nowe sieci wodociągowe oraz kanalizacyjne. Na życzenie modernizuje też istniejące już instalacje oraz wchodzące w ich skład kanalizacje i rury doprowadzające wodę. Usuwa stare, wyeksploatowane elementy sieci i zastępuje je nowymi. W ten sposób fachowiec umożliwia podłączenie kolejnych urządzeń sanitarnych.

Specjalistyczne narzędzia, a także zapas części i materiałów pozwalają hydraulikowi z firmy Dav-Instal szybko reagować na występujące podczas montażu trudności, co usprawnia i przyspiesza pracę nad zleceniem. Fachowiec może też dokonać przeglądu sieci kanalizacyjnej, wykonać próbę szczelności i w razie potrzeby usunąć ewentualne usterki zakłócające pracę instalacji. Jedną z podstawowych usług hydraulicznych jest też montaż urządzeń sanitarnych takich jak umywalka, wanna, bateria, brodzik, panel prysznicowy czy sedes.

Pogotowie hydrauliczne na terenie Trójmiasta i okolic

Hydraulik z firmy Dav-Instal Dawid Kwidziński świadczy też usługi w zakresie pogotowia hydraulicznego. W nagłych przypadkach przyjeżdża do klientów z niezbędnym sprzętem i usuwa przyczyny awarii. Do najczęstszych prac wykonywanych przez fachowca w ramach pogotowia hydraulicznego należy udrażnianie kanalizacji zarówno w mieszkaniach i domach, jak i na przykład lokalach gastronomicznych. Specjalista Dav-Instal serwisuje przeciekające rury poprzez ich dokręcanie, uszczelnianie lub wymianę na nowe.

Hydraulik świadczy swoje usługi na terenie Gdyni, Gdańska i Sopotu. Poza Trójmiastem dojeżdża również do potrzebujących na terenie powiatów: wejherowskiego, puckiego, lęborskiego i kartuskiego. Dzięki doświadczeniu i awaryjnemu zestawowi potrzebnych części, fachowiec Dav-Instal jest gotowy nieść pomoc hydrauliczną o każdej porze.