Pomoc prawna w biznesie jest potrzebna w wielu sytuacjach, choć im większa firma tym częściej z niej korzysta. Przygotowanie regulaminu i statusu, sporządzanie umów oraz ich weryfikacja wymagają znajomości prawa gospodarczego. Kancelaria Adwokacka Jurand Śliwka wspiera przedsiębiorców, pomagając uniknąć kosztownych błędów. Nie wszyscy kontrahenci postępują uczciwie, więc tylko prawnik jest w stanie zapobiec nieodwracalnym stratom.  

Dlaczego pomoc prawna jest konieczna przy zawieraniu transakcji?

Sporządzanie i opiniowanie umów przez prawnika, jest konieczne, ponieważ przedsiębiorcy nie znają procedur, paragrafów i artykułów. To wiąże się często z niewłaściwą interpretacją dokumentu. Niekiedy nic nie znaczący zapis, a nawet jeden wyraz zmienia jego treść, z czego podmioty gospodarcze często nie zdają sobie sprawy, ponieważ nie podejrzewają, że oszustwa w kontrakcie. Kancelaria Adwokacka Jurand Śliwka zatrudnia specjalistów znających terminologię i prawo gospodarcze, więc po zapoznaniu się z umową, zaproponuje sporządzenie nowej czy wprowadzenie drobnej korekty, co pozwoli uniknąć podjęcia błędnej decyzji przy zawarciu transakcji. Warto zwrócić się do fachowca przed zawarciem kontraktu czy zainwestowaniem środków, ponieważ konsekwencje mogą być poważne.

Kiedy pomoc prawna w biznesie oferowana przez Kancelarię Adwokacką Jurand Śliwka jest jeszcze przydatna?

Prowadzenie biznesu jest istną sinusoidą. Przedsiębiorca stara się pomnażać kapitał firmy, podejmując często ryzykowne decyzje, które nie zawsze są korzystne. Aby zapobiec stratom, podmiot gospodarczy zwraca się do Kancelarii Adwokackiej Jurand, by czuwała nad sprawami spółki, a w razie konieczności pomogła zmniejszyć koszty biznesu. Pomoc prawna jest przydatna w negocjacjach z dłużnikami lub wierzycielami. Przedsiębiorca ma często problem z nieuczciwą konkurencją, która stara się wyrządzić wiele szkód dla osiągnięcia własnych korzyści. Adwokat pomaga klientom w rozwiązywaniu sporów, również na sprawach sądowych.