Choć kwiaty nie są artykułami pierwszej potrzeby, gdy bliżej przyjrzymy się temu tematowi, okazuje się, że towarzyszą nam przez cały rok. Bukiety kupujemy z okazji różnych rocznic i ślubów; dekorujemy kwiatami sale weselne, wieńce towarzyszą nam na pogrzebach, a w domu z radością pielęgnujemy kwiaty doniczkowe. Aby cieszyły oko dłużej, a kompozycje stanowiły prawdziwą ozdobę, warto kupować w sprawdzonych miejscach, takich jak Kwiaciarnia “Danusia”.

Bogata oferta kwiaciarni

Kiedy udajemy się do kwiaciarni, liczymy na to, że produkt, który chcemy nabyć, będzie świeży, piękny i dobrze skomponowany. Niewielu z nas zna się na dekoracjach kwiatowych, dlatego chcielibyśmy, żeby obsługa była w stanie udzielić nam fachowych porad. Takie właśnie kompleksowe usługi znajdziemy w kwiaciarni “Danusia” w Bytowie.

Właścicielka firmy, pani Danuta Maria Płotka zatrudnia wyłącznie florystów z zamiłowania. Zaowocowało to bogatą ofertą kwiaciarni, wśród której należy wymienić:

  • wiązanki i wieńce pogrzebowe,

  • bukiety dla panny młodej i dla drużb,

  • stroiki okolicznościowe,

  • kwiaty doniczkowe i środki pielęgnacji roślin,

  • dekoracje sal weselnych, kościołów, samochodów ślubnych,

  • usługa poczty kwiatowej i wiele innych.

Co mówią stali klienci o kwiaciarni “Danusia”?

Można by mówić wiele o tym, że wszyscy floryści wciąż dążą do perfekcji i rozwoju w swojej pracy, ale byłoby to gołosłowne, gdyby nie można było tego potwierdzić opiniami klientów. Co odbiorcy szczególnie cenią w usługach kwiaciarni? I jakie opinie o firmie możemy w głównej mierze usłyszeć?

Większość kupujących szczerze chwali usługi kwiaciarni “Danusia” za duży wybór kwiatów ciętych, które potrafią utrzymać się w dobrej formie nawet do 2 tygodni. Inni, korzystający z usługi wiązanki ślubnej i dekoracji wnętrz, doceniają efekty pracy i reklamują zarówno tradycyjne, jak i te nowoczesne oraz oryginalne pomysły. Właściwie każdy nabywca komplementuje duży wybór kwiatów oraz miłą obsługę, która działa z pasją i zaangażowaniem. Warto się o tym przekonać samemu!