Kwiaty uświetniają wszystkie najważniejsze chwile w naszym życiu. Można śmiało powiedzieć, że towarzyszą nam od narodzin po sam grób. Floryści z kwiaciarni Zielone Badyle w Cmolasie słyną ze szczególnego zamiłowania do roślin. Potrafią tworzyć z nich unikatowe wiązanki i kompozycje na każdą okazję. Dlaczego warto odwiedzić to miejsce?

Duży wybór kwiatów ciętych i doniczkowych

Pierwsze, co rzuca się w oczy po przekroczeniu progu kwiaciarni Zielone Badyle, to bogaty wybór pięknie wyeksponowanych kwiatów ciętych. Ze szklanych wazonów „uśmiechają się” do klientów szlachetne róże w kilku odmianach kolorystycznych, trwałe goździki, pachnące lilie i wiosenne tulipany. Nie brakuje także delikatnej gipsówki, uroczych margaretek ani gerberów. Zza lady dumnie wyglądają również egzotyczne gatunki kwiatów ciętych, w tym anturium, strelicje i helikonie. Klient sam może wybrać rośliny, z których florysta zrobi mu wiązankę na miejscu. Na pochwałę zasługuje także szeroki wybór kwiatów doniczkowych. „Miejska dżungla” to bardzo popularny ostatnimi czasy styl wnętrzarski. Nie da się go wdrożyć w mieszkaniu bez udziału roślin. Kwiaciarnia Zielone Badyle oferuje zdrowe i dorodne okazy w dekoracyjnych osłonkach. W sprzedaży są między innymi kaktusy, zamiokulkasy, sansewierie, zielistki, skrzydłokwiaty oraz szalenie modne monstery. Kwiaciarnia posiada także dobrze rozbudowany dział z artykułami ogrodniczymi, a w nim narzędzia, ziemię, nawozy oraz nasiona i sadzonki roślin jadalnych i dekoracyjnych.

Utalentowani floryści

Za sukcesem kwiaciarni Zielone Badyle stoją utalentowani floryści, którzy doskonalą swoje umiejętności na tematycznych kursach. Dzięki ciągłym szkoleniom są w stanie zapewnić swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie. Specjaliści z kwiaciarni Zielone Badyle każdego dnia tworzą:

  • efektowne wiązanki okolicznościowe dla kobiet i mężczyzn,

  • bukiety ślubne i butonierki,

  • wianki,

  • kompozycje florystyczne dla firm,

  • wiązanki i wieńce pogrzebowe,

  • lasy w słoiku,

  • kosze z kwiatami.

Korzystają przy tym z materiałów wysokiej klasy, które charakteryzują się trwałością i niebywałą estetyką. Na koniec warto dodać, że kwiaciarnia Zielone Badyle oferuje terminową realizację zamówień i konkurencyjne ceny usług. Gwarantuje także fachową pomoc w doborze kwiatów i dekoracji do każdej kompozycji florystycznej. Sklep współpracuje z firmami dekoratorskimi, konsultantkami ślubnymi i innymi podmiotami, których część działalności stanowią usługi florystyczne.