Hulajnogi elektryczne to środek transportu coraz częściej wybierany nie tylko przez młodzież, ale również przez dorosłych. Pozwala na całkiem szybkie przemieszczanie się, zarówno w miejskiej dżungli, jak i po obrzeżach. Sprawdza się na co dzień, w dotarciu do pracy, jak i podczas weekendowych wypadów. Rynek hulajnóg pobija ostatnio kolejna  nowość – Segway F40. Co przemawia na korzyść tego modelu?

Hulajnoga elektryczna idealna na co dzień i na weekend

Nowy model Segway F40 to nowoczesna, a przy tym uniwersalna hulajnoga. Maksymalna prędkość wynosząca 30 km/h oraz 3 tryby jazdy pozwalają dostosować tempo poruszania do każdych warunków. Dzięki nim szybko przedostaniemy się przez centrum miasta, aby dotrzeć do pracy, jak i będziemy w stanie podziwiać piękno natury, niespiesznie przemierzając parki czy leśne ścieżki. Jedno ładowanie pozwoli nam na przejechanie aż 40 kilometrów. Na kolejną przejażdżkę będziemy mogli wybrać się już po 3.5h – tyle wynosi bowiem czas ładowania Segway Ninebot F40.

Hulajnoga wyposażona jest w 10-calowe bezdętkowe opony. Gwarantują one komfortowe przemieszczanie się nie tylko po utwardzonej, miejskiej nawierzchni, takiej jak asfalt czy chodniki, ale także po drogach gruntowych czy innych terenach o średniej trudności. Bezpieczeństwo poruszania się gwarantują dwa hamulce – elektroniczny oraz tarczowy. Nocne wyprawy również nie stanowią wyzwania dla tego modelu hulajnogi, ponieważ wyposażono ją w światła LED o mocy aż 2.5W.

Na korzyść Segway F40 przemawia także niewielka waga. Cała konstrukcja waży jedynie 15.8 kg. Co więcej, do jej złożenia wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki temu możesz wygodnie podróżować z hulajnogą transportem publicznym czy spakować ją do samochodu jadąc na wakacje. Z kolei waga użytkownika może wynieść maksymalnie 100 kg. Tak duży przedział sprawia, że z powodzeniem mogą korzystać z niej dzieci, młodzież, a także dorośli.

Segway Ninebot F40 kupić możemy w 3move – sklepie zajmującym się sprzedażą hulajnóg elektrycznych. Wspominany model znajdziemy tam w korzystnej cenie, gotowy do wysyłki nawet w ciągu jednego dnia roboczego. Dzięki temu nowym sprzętem będziemy mogli cieszyć się niemal od razu po zakupie.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Dzięki dostępności modułu Bluetooth możemy nie tylko łączyć się z aplikacją w celu zebrania danych o naszej jeździe, ale również w celu zabezpieczenia naszej hulajnogi. Jest to możliwe dzięki specjalnie zaprogramowanej blokadzie bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo to z pewnością jeden z czynników, który znacząco przemawia na korzyść najnowszego modelu hulajnogi od Segway.