Ostatnie pożegnanie bliskiej nam osoby nie należy do najłatwiejszych momentów w życiu i towarzyszy nam wtedy duży smutek i żal, ale również wdzięczność, jaką czujemy wobec zmarłych. Chcąc uświęcić tę ostatnią chwilę z bliskim warto zwrócić uwagę na piękne wieńce i bukiety, które tworzy Małgorzata Olszewska w swojej Kwiaciarni Rebeka w Warszawie. Ozdabiają one elegancją nie tylko grób, ale również trumnę.

Jakie bukiety wybrać na ostatnie pożegnanie z bliskimi?

Każde ostatnie rozstanie z naszymi bliskimi wiąże się z wieloma problemami, a przede wszystkim smutkiem i tęsknotą. Chcemy jak najlepiej pożegnać się z osobą, która od nas odeszła i wyrazić żal i ból poprzez dary, które ofiarujemy podczas pogrzebu. Większość ludzi zgromadzonych na tej uroczystości decyduje się na wiązanki z kwiatów. Kwiaciarnia Rebeka, która swoją siedzibę ma w Warszawie przy ulicy Wóycickiego 14 specjalizuje się w różnego rodzaju połączeniach roślin prawdziwych i sztucznych.

W chwilach ostatniego pożegnania rodzina chce, aby bukiet był wyjątkowy i odwzorowywał charakter i życie zmarłego. Warto wybrać te kwiaty, które były ulubionymi osoby zmarłej, wzmacnia to dodatkowo siłę podziękowania i wdzięczności.

Kwiaciarnia Rebeka wykonuje na zamówienie wieńce, półwieńce i bukiety pogrzebowe, a także dekoracje trumien i urn. Wszelkiego rodzaju serca i loga również są w zakresie usług tej firmy. Na miejscu do wyboru jest kilka gotowych wiązanek, jeśli klient nie ma ochoty i pomysłu na własną kompozycję kwiatową. Wszystkie charakteryzują się zdrowym wyglądem roślin, wysoką jakością wykonania i oryginalnością w wyglądzie.

Gdzie i jak zamówić wieniec pogrzebowy?

Wybierając Kwiaciarnie działającą przy Warszawskim Cmentarzu Północnym możemy zamówić wiązankę pogrzebową z 2-dniowym wyprzedzeniem, bo też tyle trwa realizacja jej przygotowania. Jeśli jednak potrzebujesz od ręki gotowego wieńca, są one dostępne w Kwiaciarni Rebek lub jest możliwość wykonania go w tempie ekspresowym. Firma oferuje również dowóz na terenie całej stolicy.