Każdy z nas posiada ulubione meble, które są wygodne, ale również wysłużone i zużyte. W trakcie częstego użytkowania powstają zabrudzenia, przetarcia i dziury. Co zrobić, aby nasz salon czy sypialnia wyglądały na schludnie i estetycznie, a jednocześnie nie wydawać dużych pieniędzy na nowy komplet mebli? Najlepszym rozwiązaniem będzie oddanie ulubionych elementów wyposażenia do profesjonalnego tapicera np. do zakładu tapicerskiego Adam Szczęk w Chorzowie.

Renowacja tapicerki – najlepszy sposób na nowy wygląd mebli

Twoje meble wyglądają, jakby dużo przeżyły? Nie są takie stare, a wydaje ci się, że otrzymałeś je w spadku po prababci? A może posiadasz stare meble i chciałbyś przywrócić im dawny wygląd? W zakładzie tapicerskim Adam Szczęk możesz zlecić kompleksową odnowę wszelkiego rodzaju obić. Profesjonalna obsługa salonu gwarantuje największą dbałość i specjalistyczne produkty do odnowy materiałów. Jeżeli chcesz tylko odświeżyć wygląd mebli, skorzystaj z oferty napraw tapicerskich. Możesz uzyskać odnowiony kolor skórzanej kanapy, natłuszczanie specjalnym preparatem, usunięcie plam lub zszycie przerwanych powierzchni. Jednakże jeżeli chciałbyś zupełnie zmienić wystrój swojego pomieszczenia, skorzystaj z usługi całkowitej wymiany tapicerki. Skontaktuj się z obsługą zakładu, która fachowo doradzi ci w wyborze rodzaju oraz koloru nowego obicia. Dzięki tym usługom uzyskasz odświeżony wygląd ulubionego, użytkowanego przedmiotu bez konieczności dokonywania zakupu nowych mebli.

Jak zachować świetny wygląd antyków?

Dobrze zachowane meble z wiekiem zyskują na wartości. Antyki to częsty element wystroju wnętrz domów i mieszkań Polaków. Niestety wszystkie materiały ulegają zniszczeniu wraz z upływem czasu. Odpowiednia konserwacja pozwala nam zatrzymać taki przedmiot w niezmienionym stanie na wiele lat. Jeżeli nie masz doświadczenia w renowacji i odnowie mebli, lepiej nie rób tego samodzielnie– bardzo łatwo o ich zniszczenie. Nie chcąc uszkodzić starego mebla – oddaj go w ręce fachowców. Zakład Adam Szczęk zajmuje się profesjonalną renowacją antyków. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nabytej precyzji fachowcy wiedzą, jak zeszlifować stary lakier lub farbę, zaszpachlować dziury, nałożyć specjalistyczne produkty do konserwacji drewna czy zmienić kolor powierzchni, bez obawy o utratę walorów estetycznych powierzonego produktu.