Na Twoim serdecznym palcu zagościł niedawno pierścionek zaręczynowy? Wspólnie z narzeczonym zaczynacie planować ślub i wesele? Przygotowania do Wielkiego Dnia warto zacząć od zarezerwowania sali weselnej. Jeśli oboje jesteście z Kujaw, nie możecie nie wziąć pod uwagę Dworu Biesiadnego w Zakrzewie. To nowoczesny i urokliwie położony kompleks, który niezmiennie od lat budzi zachwyt przyszłych nowożeńców i ich gości. Co ma do zaoferowania?

Piękne i przestronne sale bankietowe

Dwór Biesiadny w Zakrzewie został oddany do użytku w 2012 roku jako obiekt całkowicie przystosowany do organizacji imprez okolicznościowych na najwyższym poziomie. Znajdują się w nim aż trzy przestronne, klimatyzowane sale bankietowe, utrzymane w eleganckim, choć neutralnym stylu. Dzięki temu bez trudu dopasujecie wystrój sali weselnej do Waszych indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy planujecie ślub w stylu boho, czy glamour możecie mieć pewność, że sala w Dworze Biesiadnym w Zakrzewie będzie idealnym tłem dla najważniejszego wydarzenia w Waszym życiu. Sam obiekt również jest niezwykle reprezentacyjny. Otacza go rozległy i starannie utrzymany ogród, w którym znajduje się świetnie wyposażony plac zabaw dla dzieci.

Eleganckie pokoje noclegowe dla gości i Pary Młodej

Jeżeli na Waszym weselu będą obecni gości z różnych regionów Polski, warto pomyśleć nad zapewnieniem im wygodnego noclegu. Tak się składa, że Dwór Biesiadny w Zakrzewie dysponuje 45. miejscami noclegowymi, wśród których znajduje się komfortowy apartament dla nowożeńców. To naprawdę ogromna zaleta, zwłaszcza jeśli planujecie wesele wraz z poprawinami. Po skończonej zabawie goście bezpiecznie zakwaterują się w swoich pokojach, a nazajutrz stawią się w sali bankietowej wypoczęci i spragnieni kolejnych igraszek na parkiecie. Warto podkreślić, że wynajęcie sali weselnej wraz z noclegiem dla gości opłaca się bardziej, niż umieszczenie weselników w kilku różnych pensjonatach lub hotelach. Po co narażać się na dodatkowe koszty?

Smaczna i różnorodna kuchnia

Na udane i niezapomniane wesele składają się trzy podstawowe elementy – skorzy do zabawy goście, dobra muzyka i pyszne jedzenie. To ostatnie to specjalność Dworu Biesiadnego w Zakrzewie. Pałacyk zatrudnia zespół doświadczonych kucharzy i wykwalifikowaną załogę kelnerską, którzy zadbają o sprawną obsługę uroczystości. Menu możecie dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Na Wasze życzenie kucharze przygotują tradycyjne dania kuchni polskiej, wegetariańskiej, wegańskiej czy owoce morza. Możecie mieć pewność, że wszystkie potrawy powstaną na bazie świeżych, naturalnych składników i że zachwycą gości bogatym smakiem i aromatem. Ponadto Dwór Biesiadny w Zakrzewie współpracuje z cukierniami i lokalnymi producentami mięs, więc jeśli macie zamiar uraczyć weselników smakołykami ze Słodkiego lub Biesiadnego Stołu, nie musicie zatrudniać w tym celu podwykonawców. Managerowie z Dworu Biesiadnego w Zakrzewie kompleksowo pomogą Wam w organizacji wesela jak z bajki. Zapraszamy!