Pomimo powstania potężnych sieci oferujących nowoczesne i stylizowane meble tapicerowane, firma Mark-Tap Usługi Tapicerskie nie narzeka na brak klientów. Część konsumentów woli wymienić obicia niż poszukiwać nowego wyposażenia.  Nie ma się z resztą co dziwić. Przecież zakup nowych produktów nie gwarantuje, że będą one trwałe i wytrzymałe. Bardziej opłacalna jest wymiana tkaniny na nową.

Dlaczego warto wymieniać tapicerkę meblową?

Zniszczone meble tapicerowane wyglądają nieestetycznie i oszpecają wnętrza. Nie jest żadnym odkryciem, że sofa, kanapa, fotele po dłuższym czasie użytkowania wymagają naprawy lub wymiany materiału. Jeżeli tkanina straciła dawny blask, a konstrukcja pozostaje solidna, nie musimy wyrzucać wyposażenia, bo firma Mark-Tap Usługi Tapicerskie nada mu nowy wygląd i przez kolejne lata, będzie nam służyło. Co więcej, mamy możliwość wyboru obicia, dostosowując je do aranżacji wnętrza. Możemy postawić na skórę, welur, żakard czy skaj.

Mark-Tap specjalizuje się w renowacji mebli tapicerowanych, tapicerce samochodowej, motocyklowej oraz zabudowie busów i przyczep kempingowych. Dodatkowo zajmują się produkcją sof sypialnianych na wymiar, zabudów i pikowanych paneli ściennych. Firma wyróżnia się szerokim wyborem tkanin obiciowych, indywidualnym podejściem do klienta oraz dbałością o szczegóły i precyzję. Właściciel, Marek Głąb, traktuje pracę jako pasję, gwarantując najwyższą jakość usług.

Jakie obicia mebli wymienia tapicer Mark-Tap?

Lata użytkowania mebli powodują konieczność wymiany tapicerki. Materiał przeciera się, odbarwia i rozchodzi w szwach. Często powodem zlecenia wykonania nowego obicia przez Mark-Tap Usługi Tapicerskie są plamy. Zabrudzenia bywają niekiedy tak uciążliwe, że żaden środek nie potrafi pomóc. Obicia sofy, kanapy, foteli czy innych elementów wyposażenia są niszczone także przez zwierzęta, które pozostawiają ślady, ostrymi pazurami. Jednak tkaniny zmieniamy jeszcze z innego powodu. Nasze meble z czasem przestają być modne lub zupełnie nie pasują do nowej aranżacji. Jeśli nie pokryjemy ich nowym materiałem, wprowadzimy chaos, wówczas salon czy pokój gościnny nie będzie się dobrze prezentował. Na dłuższą metę będzie nam to przeszkadzało, więc chcąc nie chcąc, będziemy rozglądać się nad nową sofą, wersalką czy kanapą, która być może będzie mniej wygodna od tej, która doskonale się sprawdzała przez lata.