Prowadzenie własnego zakładu fryzjerskiego wymaga stosowania wysokiej jakości sprzętu i akcesoriów. Dlatego też warto pomyśleć o stałej współpracy z hurtownią fryzjerską. W ten sposób można skorzystać z szerokiej oferty artykułów do włosów, akcesoriów czy mebli i skompletować wyposażenie często po atrakcyjnych, hurtowych cenach. Z opcji tej mogą również odnieść korzyść osoby chcące zamówić pojedyncze produkty. W co zatem warto się zaopatrzyć?

Wyposażenie salonu fryzjerskiego

Hurtownia czy sklep fryzjerski umożliwia zamówienie i zakup pełnego wyposażenia salonu fryzjerskiego. Wpływa to na wizerunek prowadzonej firmy i przyczynia się do zwiększenia grona zadowolonych z obsługi klientów. Specjalistyczne narzędzia, akcesoria i sprzęt fryzjerski przyczyniają się do bezpiecznej i wygodnej pracy fryzjera.  W profesjonalnej i taniej hurtowni fryzjerskiej – jest to możliwe dzięki stałej i korzystnej współpracy – znajdziesz takie artykuły jak:

  • Narzędzia. Noże czy nożyczki.
  • Odzież roboczą. Np. fartuszki czy czepki.
  • Akcesoria. Np. grzebienie, szczotki, ale też spinki, wsuwki, klamry i zestawy do golenia (maszynki czy brzytwy).
  • Urządzenia. Przeznaczone do dezynfekcji i sterylizacji i sprzęt np. prostownice, lokówki, suszarki, trymery czy wałki.
  • Inne. Np. torby, futerały, kabury, a także rozpylacze wody.

Warto przy okazji sprawdzić oferty hurtowni mebli fryzjerskich, gdzie można wyszukać nie tylko funkcjonalne fotele czy stoliki do gabinetu, ale też np. lustra.

Specjalistyczne kosmetyki fryzjerskie

Podobnie jak w hurtowni kosmetycznej, w tego typu magazynach można znaleźć profesjonalne kosmetyki fryzjerskie do włosów. Oprócz asortymentu do kupienia w zwykłych drogeriach i sklepach oferta jest poszerzona o specjalistyczne preparaty. W hurtowniach fryzjerskich online można wobec tego znaleźć kosmetyki przeznaczone do:

  • Koloryzacji włosów. Np. hennę, farby (również zmywalne), rozjaśniacze, szampony, oksydanty, a także inne środki i akcesoria m.in. różnego rodzaju pędzle czy brokat do włosów.
  • Zabiegów stylizacyjnych. Np. produkty do prostowania kosmyków, termoloki, preparaty do nadawania tekstury lub dodające objętości, nabłyszczacze czy spraye i kremy zapewniające termoochronę.
  • Preparaty do pielęgnacji. Takie jak olejki, szampony np. przeciwłupieżowe, odżywki, maski czy komplety produktów np. do kuracji.
  • Pozostałe. Przydatne narzędzia i akcesoria np. szczotki, gumki do włosów czy grzebienie.

W ten sposób można znaleźć artykuły do swojego gabinetu lub salonu fryzjerskiego. Warto wiedzieć, że niektóre hurtownie fryzjerskie prowadzą również sprzedaż detaliczną.

Co wpływa na atrakcyjność korzystania z oferty składów?

Hurtownie fryzjerskie wyróżniają się przede wszystkim niskimi cenami artykułów porównywalnych jakością do tych dostępnych w zwykłych sklepach. Oprócz tego wybór jest większy niż w drogeriach. Produkty cechują się przy tym wysoką jakością i specyfiką. Wystarczy jedna wizyta na stronie internetowej magazynu, by skompletować pełne wyposażenie salonu fryzjerskiego np. meble czy akcesoria. Dostępna sprzedaż detaliczna pozwala indywidualnym klientom kupić dany produkt po niższej cenie. Warto zatem zapoznać się z cennikiem i ofertą składów.