Co znajdziemy w ofercie salonu kosmetycznego Lux Studio&Hair?

2019-04-18

Salon kosmetyczny Lux Studio& Hair powstał w 2018 raku, a jego właścicielką jest pani Klaudia Rojek. Studio urody mieści się w Rybniku w województwie śląskim. Oferuje ono wiele usług skierowanych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Mimo stosunkowo krótkiej działalności salon kosmetyczny pani Klaudii Rojek może poszczycić się wieloma zadowolonymi klientami. Co znajdziemy w jego ofercie?

Fryzjerstwo

Salon kosmetyczny zajmuje się strzyżeniem, koloryzacją oraz stylizacją włosów damskich, męskich i dziecięcych. Najbardziej rozbudowana oferta dotyczy oczywiście kobiet. Specjalnie dla nich fryzjerzy Lux Studio&Hair szkolą się z najmodniejszych technik koloryzacji włosów. W salonie wykonamy koloryzację globalną oraz koloryzację 3D, która stała się hitem nie tylko wśród polskich gwiazd show-biznesu. Klientki, które preferują tradycyjne metody farbowania włosów mogą zdecydować się na pasemka lub kultowy baleyage. W ofercie dostępna jest także koloryzacja typu ombre oraz trwała ondulacja. Panie, które nie są zadowolone ze odcienia swoich kosmyków mogą dokonać bezpiecznej dekoloryzacji. Dużą popularnością cieszą się także fantazyjne upięcia włosów, wykonywane na specjalne okazje takie jak ślub czy impreza firmowa. Doświadczeni fryzjerzy przeprowadzą także kompleksową regenerację zniszczonych włosów za pomocą sprawdzonych i profesjonalnych kosmetyków.

Usługi kosmetyczne

W salonie Lux Studio& Hair znajdziemy bogactwo usług z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała. Dużym zainteresowaniem cieszy się zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs za pomocą nowoczesnych technik takich jak metoda 3D, czy też Hollywood Effect. Panie, które nie mogą zdecydować się na tego typu zabieg, chętnie decydują się na podkreślenie oprawy oczu przy pomocy henny. Certyfikowane kosmetyczki zajmują się także tworzeniem wieczorowych i ślubnych makijaży, które charakteryzują się dużą estetyką i trwałością. Popularne są także zabiegi odmładzające, które znacząco poprawiają jakość cery i sprawiają, że wygląda ona młodo i promiennie. W salonie kosmetycznym pani Klaudii Rojek wykonamy także depilację całego ciała oraz skorzystamy z zabiegów, które poprawią jego jędrność. W Lux Studio&Hair dostępne są także wszystkie modne rodzaje manicure. Stylizacja paznokci cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientek w każdym wieku. Najbardziej ceniony jest manicure hybrydowy, japoński i klasyczny french.

Całoroczna opalenizna

Salon dysponuje najnowocześniejszym łóżkiem opalającym firmy Ergoline.  Pozwala ono na uzyskanie głębokiej i równomiernej opalenizny w krótkim czasie. Dodatkowo jest ono bardzo komfortowe i bezpieczne.