Stylizacja paznokci to doskonały sposób na to, aby poczuć się piękną. Manicure Tytanowy jest metodą, dzięki której paznokcie nie tylko zyskują na wyglądzie, ale zostaną także odżywione. Sprawdź, czym jest Manicure Tytanowy i jakie są jakie zalety.

Manicure Tytanowy - czym jest?

Manicure Tytanowy skupia się nie tylko na wizualnym efekcie na paznokciach, ale także ma na celu poprawienie ich stanu. Podczas gdy takie metody jak manicure żelowy czy hybrydowy nie odżywiają paznokci, tak Tytanowa metoda ma przede wszystkim na celu poprawienie ich wyglądu. Coraz więcej Pań, u których wystąpiły reakcje alergiczne na hybrydę, wybiera Manicure Tytanowy.

Wykonanie paznokci tytanowych jest dosyć proste i można zrobić to samodzielnie.

Jak wygląda wykonanie zabiegu Manicure Tytanowego? Pierwszym krokiem jest opracowanie kształtu płytki paznokcia i zmatowienie. Kolejne kroki Manicure Tytanowego, to:

 • nail prep
 • gel base,
 • puder clear
 • gel bae
 • puder kolorowy
 • activator (utrwalacz)
 • gel top,

Kolorowy puder w manicure tytanowym dostępny jest w setkach kolorów, nie ma więc mowy o nudzie. Uzyskać można więc kolorowy efekt, który niczym nie odbiega od innych metod manicure, a przy okazji odżywia i wzmacnia paznokcie.

Dlaczego warto wykonać Manicure Tytanowy?

Z jakich powodów warto zdecydować się na wykonanie manicure tytanowego na swoich paznokciach? Jak mówi nam ekspertka firmy szkoleniowej New Style of Nails, która zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zakresu Manicure Tytanowego, powodów dla których warto wykonać manicure jest naprawdę sporo!

Najważniejsze plusy tej metody, to:

 • Walory estetyczne - Manicure Tytanowy wygląda naprawdę profesjonalnie i elegancko o ile zostanie prawidłowo nałożony. Dlatego warto sprawdzić, czy kosmetyczka lub stylistka paznokci, do której się wybieramy, przeszła odpowiednie szkolenie.
 • Manicure tytanowy możesz wykonać w domu samodzielnie - Jest to łatwy system, jednakże jak każda czynność wymaga wprawy. Jako jedni z nielicznych sprzedajemy profesjonalne produkty do Manicure Tytanowego również osobom prywatnym bez szkolenia i bez działalności.
 • Nie musisz korzystać z lampy UV - w przypadku metody żelowej czy hybrydowej konieczne jest korzystanie z lampy UV do utwardzenia lakieru lub żelu. Jednak ekspozycja dłoni na promieniowanie lampy UV nie jest do końca korzystna dla zdrowia, widoczne jest także szybsze fotostarzenie skóry dłoni. W przypadku Manicure metodą Tytanową nie jest konieczne korzystanie z lamp UV, puder kolorowy utrwala się w kontakcie z płynem do utwardzania.
 • Poprawa kondycji paznokci - manicure wykonane Metodą Tytanową wzmacnia paznokcie, a produkty używane do manicure są bogate w tytan, wapń, witaminy A, D, E, dzięki czemu odżywiają paznokcie.
 • Możliwość uzupełnienia bez ściągania - w przypadku Manicure Tytanowego nie musisz ściągać całej warstwy, aby nałożyć nową. Nie musisz wystawiać paznokci na działanie acetonu. Sugerujemy spiłowanie warstwy kolorowej frezarką lub pilnikiem, następnie nałożenie nowej warstwy clear i pudru kolorowego.