Dlaczego warto korzystać z usług mobilnych kosmetyczek?

Materiał partnera
2019-12-05
kosmetyczka

Każda kobieta pragnie wyglądać pięknie, ale nie każda ma czas biegać po salonach kosmetycznych na realizację różnego typu zabiegów upiększających. Wizyta w gabinecie wiąże się z koniecznością wcześniejszej rezerwacji, co – przy pracy zawodowej i chociażby jednym dziecku- sprawia nie mały kłopot organizacyjny. Bardzo niewiele kosmetyczek przyjmie nas „ z ulicy”. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by skorzystać z usług mobilnych specjalistek! To niewyobrażalna wręcz wygoda. Jakie zabiegi oferują kosmetyczki z dojazdem?

Zdobienie paznokci

Zadbane dłonie są wizytówką kobiety. I nie chodzi tylko o wypielęgnowaną skórę, ale też starannie pomalowane paznokcie. Modnie wystylizowane paznokcie stanowią świetne uzupełnienie każdego outfitu, a także są odzwierciedleniem naszego gustu estetycznego, charakteru, czy nawet zainteresowań. Ogromnym zainteresowaniem klientek cieszy się manicure hybrydowy, który pozwala na stworzenie niezwykle trwałej i interesującej stylizacji. Jak podkreśla specjalistka z firmy Mobilna Kosmetyczka By Gosha – do uzyskania zachwycających rezultatów, potrzebne są wysokiej jakości lakiery, bazy i sprzęty. Niezwykle ważna jest także higiena i bezpieczeństwo pracy, dlatego też wszystkie narzędzia są sterylizowane po każdym użyciu. Mobilne kosmetyczki oferują także manicure klasyczny i japoński.

Makijaż na każdą okazję

Nic tak nie dodaje kobiecie pewności siebie jak profesjonalnie wykonany makijaż. O ile na co dzień umiemy same umalować się poprawnie, to od święta chciałybyśmy błyszczeć niczym gwiazdy na czerwonym dywanie. Mowa tutaj o ślubie, imprezie sylwestrowej czy też planowanej sesji fotograficznej. Decydując się na usługi mobilnej kosmetyczki, możemy cieszyć się pięknym make-upem wykonanym w zaciszu własnego mieszkania. Wizażystka dobierze kosmetyki odpowiednie dla naszej skóry i z ich pomocą stworzy makijaż, który podkreśli naszą urodę, maskując jednocześnie drobne niedoskonałości.

Zabiegi pielęgnacyjne rodem z gabinetu

Decydując się na usługi mobilnej kosmetyczki nie musimy rezygnować z uwielbianych zabiegów pielęgnacyjnych. Zdecydowana większość profesjonalistek dysponuje sprzętem i kosmetykami, które umożliwiają przeprowadzenie wybranych zabiegów w warunkach domowych. Dzięki temu możemy umówić się na oczyszczanie skóry, mezoterapię bezigłową, peeling kawitacyjny z sonoferazą czy też zabiegi z użyciem kwasów. A wszystko to z gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności.

Opracowanie artykułu: