Chcesz szybko pozbyć się tkanki tłuszczowej z brzucha? Pragniesz usunąć zmarszczki na twarzy? A może szukać ukojenia w związku ze stanem zapalnym? Jeśli tak, to powinieneś zapoznać się z działalnością Instytutu Pięknego Ciała z siedzibą w Cieszynie. Podmiot oferuje między innymi zabieg Icoone, który pozwala w krótkim czasie wymodelować sylwetkę, poprawić mikrokrążenie, a także bezpiecznie poprawić stan skóry.

Specyfika kuracji Icoone

Szczupłe ciało, proporcjonalna sylwetka, jędrna i gładka skóra – to z pewnością marzenie każdej kobiety. Aby osiągnąć taki efekt, nie trzeba jednak wcale spędzać wielu godzin na siłowni, czy też korzystać z chirurgii plastycznej. Problemy natury estetycznej można szybko rozwiązać poprzez bezinwazyjny zabieg Icoone, który znajdziemy w ofercie Instytutu Pięknego Ciała w Cieszynie. Jak tłumaczy przedstawiciel powyższego podmiotu:

Kuracja Icoone wykorzystuje dobrodziejstwa masażu podciśnieniowego, światła LED oraz lasera diodowego. Bazuje ona specjalnym aparacie ze zmechanizowanymi głowicami, które precyzyjnie stymulują każdy milimetr skóry. Urządzenie rozgrzewa tkanki, wspomaga produkcję kolagenu oraz odprowadza nadmiar płynów, a zatem wykazuje dosyć uniwersalne działanie. Warto podkreślić, iż zabieg Icoone nie wiąże się z żadnymi dolegliwościami bólowymi, zapewniając widoczne efekty już po pierwszej sesji, która trwa około 40 minut.

Jakie korzyści dają zabiegi Icoone?

Kiedy warto skorzystać z zabiegu Icoone? Na tego typu innowacyjną kurację decydują się zwłaszcza panie, które zmagają się z cellulitem, rozstępami, luźną skórą bądź żylakami. Klientkami Instytutu Piękna w Cieszynie są również kobiety pragnące poprawić wygląd twarzy, szyi oraz dekoltu. Wielowymiarowy masaż leczniczy niweluje bowiem zmarszczki, zmniejsza pory skóry, a nawet likwiduje tzw. podwójny podbródek. Przesył bodźców stymulacyjnych do głębokich warstw tkanek wykazuje też działanie przeciwobrzękowe. Nic zatem dziwnego, że zabieg Icoone polecany jest wszystkim osobom, które walczą z bólami pourazowymi bądź zapaleniem ścięgien.

Masaż Icoone pod okiem specjalistów

Masaż Icoone eliminuje oznaki starzenia się skóry, skutecznie usuwa tłuszcz i moduluje wybrane partie ciała. O korzyściach takiej kuracji można się łatwo przekonać, korzystając z usług Instytutu Piękna, który od początku swego istnienia stawia za priorytet satysfakcję klientów. Atrakcyjne ceny, wykwalifikowany personel, nowoczesny sprzęt, przyjemna atmosfera – wszystko to sprawia, że powyższy punkt cieszy się samymi pozytywnymi opiniami. Bez dwóch stań stanowi on miejsce, które powinna odwiedzić każda kobieta marząca o pięknym wyglądzie.