W ciągu ostatnich kilku lat wydarzyło się wiele niefortunnych rzeczy, które wpłynęły na nasze zdrowie psychiczne. Najpierw pandemia i zdalne nauczanie, a ostatnio wojna tuż za naszymi granicami. Odbija się to niekorzystnie zwłaszcza na dzieciach i młodzieży, dlatego Gabinety Psychologiczne Bluszcz & Dukowicz oferują pomoc.

Terapia psychologiczna niezastąpiona w krytycznych sytuacjach

Trudności w życiu psychicznym i emocjonalnym zdarzają się nie tylko w szczególnie traumatycznych czasach, ale i na co dzień. I dotykają w równym stopniu dorosłych, jak i osoby młode. Dlatego w Gabinetach Psychologicznych Bluszcz & Dukowicz pomoc mogą znaleźć wszyscy, którzy jej potrzebują. Konsultacje i porady psychologiczne pomogą ocenić, czy problem, z jakim mamy do czynienia, uda się rozwiązać przy pomocy terapii, oraz jakiego rodzaju interwencja będzie najkorzystniejsza. Dobry psycholog potrafi ocenić, kiedy jego wiedza nie wystarcza i skierować pacjenta na konsultację psychiatryczną.

Pomoc psychologiczna przynosi ulgę dzieciom, młodzieży i dorosłym

Gabinety psychologiczne Bluszcz & Dukowicz służą wsparciem pacjentom z Bełchatowa i okolic. Jeśli dotknęły cię trudności w pracy lub w szkole, problemy w relacjach z innymi, czy jakieś traumatyczne wydarzenie życiowe, warto rozważyć rozmowę z psychologiem, nawet jeśli nie sądzimy, że potrzebna nam terapia. Czasem tak zwane “wygadanie się” może pomóc. A innym razem życzliwy psycholog rodzinny pomoże dostrzec, że nasze “jakoś sobie radzę” to tak naprawdę wołanie o pomoc. Podpowie, jak możemy zadziałać, bo nie zawsze konieczna jest typowa terapia. Być może skorzystamy z treningu rozwoju osobistego, albo z warsztatów. Nie lekceważmy swojego zdrowia psychicznego!