W życiu zdarzają się zaplanowane wydarzenia, jak koncerty, wystawy w plenerze, spotkania ze znanymi ludźmi, protesty i happeningi, które wymagają zabezpieczenia medycznego i przeciwpożarowego. Zdarzają się też niezaplanowane sytuacje, podczas których konieczna jest pomoc lekarza specjalisty lub innego pracownika służby medycznej. W każdej z tych sytuacji Fire Medical może Państwu pomóc.

Fire Medical – nowe podejście do służb medycznych i ratowniczych

Fire Medical to odpowiedź na zmieniające się potrzeby klientów zajmujących się organizacją eventów, wydarzeń i koncertów, ale również osób, które cenią fachową pomoc medyczną. To usługi medyczne, które obejmują pilne interwencje medyczne oraz prywatne wizyty domowe pielęgniarskie i lekarskie. Dzięki temu osoby, które potrzebują pomocy, mogą liczyć zarówno na wsparcie lekarza specjalisty, jak i transport medyczny czy sanitarny. Firma prowadzi też pokazy ratownicze, szkolenia z pierwszej pomocy i zabezpiecza imprezy masowe. Jak mówi jeden z pracowników:

Oferujemy kompleksową pomoc, na bieżąco reagujemy na zgłoszenia 24 h/dobę, dzięki czemu możemy pomóc każdemu w potrzebie. Zainteresowaniem cieszy się też oferowany przez nas przewóz krwi, narządów i innych materiałów biologicznych.

Firma poszerza zakres proponowanych klientom usług, które bardzo często są swoim uzupełnieniem. Dzięki temu w jednym miejscu można zaplanować zabezpieczenie każdej imprezy i wydarzenia.

Ochrona przeciwpożarowa i BHP

Pracownicy zajmują się także sprzedażą i legalizacją urządzeń gaśniczych i oferują ochronę przeciwpożarową budynków i obiektów. Klient może liczyć na audyty i ekspertyzy pożarowe, opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Do każdego zlecenia podchodzi się tu indywidualnie i dokonywane są dokładne analizy, pomiary i rekomendacje oferowane klientom dotyczą każdego aspektu ochrony.

Dodatkowo firma zajmuje się usługami z zakresu BHP, od sprzedaży odzieży roboczej, oznakowania, czujników i systemów ochrony, po prowadzenie szkoleń i usługi kamera termowizyjną czy detektorem gazu.