Jakie są największe zalety depilacji laserowej?

Materiał partnera
2019-06-25
depilacja

Jedwabiście gładkie ciało bez codziennej konieczności używania maszynki do golenia? To jak najbardziej możliwe, wystarczy tylko zdecydować się na depilację laserową. O zaletach tej metody głośno mówi się od kilku lat, jednak jeszcze do niedawna, nie każdy mógł pozwolić sobie na taki luksus. Obecnie coraz więcej klinik urody ma w swojej ofercie depilację laserową w atrakcyjnej cenie. Dlaczego warto zdecydować się na zabieg?

Rozwiązanie pozbawione wad

Depilacja laserowa to idealnie rozwiązanie dla wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy chcą się cieszyć aksamitną w dotyku skórą w każdej chwili. Domowa depilacja przy pomocy jednorazowych maszynek, kremów rozpuszczających włoski czy wosku jest nietrwała i często nieprzyjemna. Każdego miesiąca wydajemy fortunę na zakup odpowiednich kosmetyków i narzędzi, dzięki którym pozbywamy się niechcianego owłosienia, które i tak szybko odrasta. Ponadto nie wszystkie miejsca jesteśmy w stanie wydepilować dokładnie, co bywa powodem frustracji. Decydując się na depilację laserową mamy pewność, że efekt będzie trwały. Laser niszczy włoski wraz z cebulkami, więc nie ma możliwości, by te ponownie pojawiły się na naszym ciele. Zabiegowi można poddać każdy obszar:

  • ·         nogi
  • ·         ręce
  • ·         pachy
  • ·         wąsik nad górną wargą
  • ·         bikini

Zazwyczaj wystarczy około pięciu sesji, by na zawsze pozbyć się problemu. Jak informuje ekspert z polecanej klinki urody Ivilin- profesjonalnie przeprowadzony zabieg to gwarancja gładkiej skóry.

Depilacja laserowa dla skóry wrażliwej i z dużą ilością znamion

Wiele osób posiadających bardzo wrażliwą skórę ma spore obawy, dotyczące depilacji laserowej. Tymczasem jest ona dla skóry znacznie bardziej łagodna niż codzienne golenie maszynką, która powoduje liczne podrażnienia i przesuszenie naskórka. Z dobrodziejstw depilacji laserowej mogą skorzystać też osoby, których skóra pokryta jest znamionami i pieprzykami. Zanim specjalista przystąpi do zabiegu, wszelkie zmiany skórne zostaną w odpowiedni sposób zabezpieczone. Dzięki temu depilacja odbywa się w sposób pozbawiony ryzyka. Na zabieg nie mogą zdecydować się kobiety ciężarne i pacjenci z chorobą nowotworową. Schorzenia takie jak bielactwo, łuszczyca czy rybia łuska ograniczają możliwość depilacji laserowej, ale nie wykluczają jej całkowicie.

Ile kosztuje depilacja laserowa?

Cena depilacji laserowej uzależniona jest przede wszystkim od obszaru, który chcemy poddać zabiegowi. Wiele gabinetów kosmetycznych przewiduje atrakcyjne rabaty dla klientów, którzy zdecydują się na depilację całego ciała. Podczas zabiegu odczuwalny może być delikatny dyskomfort, choć można go zminimalizować przy użyciu specjalnej maści znieczulającej.

Opracowanie artykułu:

Ivilin Klinika urody i laseroterapii Ewelina Radoń

ul. Billy Wildera 14 /1 (obok Urzędu Pracy), 34-222 Sucha Beskidzka małopolskie
e-mail
www