czas czytania: 2 min materiał partnera

Kredos – zaufany dystrybutor sprzętu medycznego.

stetoskop

Żaden szpital, przychodnia ani gabinet lekarski nie może poprawnie funkcjonować bez wysokiej jakości sprzętu medycznego. Wraz z rozwojem technologii, pojawiają się tez nowe generacje urządzeń, które pozwalają na przeprowadzenie konkretnych badań z coraz większą skutecznością. Liderem sprzedaży sprzętu medycznego w Polsce jest firma Kredos. Co znajdziemy w jej ofercie?

Mobilne urządzenia medyczne

W czasach tak wielu chorób cywilizacyjnych, regularne badania krwi są bardzo ważne. Zdrowi pacjenci raz na jakiś czas powinni wykonywać je w dowolnej przychodzi i nie nastręcza to wielu problemów. Gorzej jednak, kiedy parametry krwi musimy kontrolować kilka razy dziennie. Z pomocą przychodzą nowoczesne analizatory krwi, które można użytkować w domowym zaciszu. W asortymencie firmy Kredos znajdziemy także glukometry, które są niezbędne dla osób chorych na cukrzycę oraz cholesterometry. W ofercie firmy znajdują się sprzęty, które z pewnością przydadzą się każdej młodej mamie. Należą do nich laktatory i nianie elektroniczne. Coraz częściej rodzice decydują się również na zakup prywatnego detektora tętna płodu, co znacząco zwiększa ich poczucie bezpieczeństwa, jeżeli chodzi o dobro dziecka. W sklepie medycznym Kredos zakupimy też ciśnieniomierze, inhalatory czy testy ciążowe. Studenci medycyny mogą zaopatrzyć się tam w swój pierwszy stetoskop.

Wyposażenie szpitali, przychodni i gabinetów lekarskich

W ofercie internetowego sklepu medycznego Kredos znajdziemy praktycznie wszystkie sprzęty medyczne, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej placówki medycznej. Dużym zainteresowaniem klientów biznesowych cieszą się wysokiej klasy elektrokardiografy, respiratory oraz defibrylatory. Osoby odpowiedzialne za prawidłową prace oddziałów położniczych, chętnie zaopatrują się w Kredos w nowoczesne aparaty KTG, fotele ginekologiczne oraz wielofunkcyjne fotele porodowe. Zaprojektowane są one z myślą o wygodzie pacjentek. Do ich produkcji używa się materiałów, które są łatwe do utrzymania w czystości, co ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa kobiet i całego personelu medycznego. Wato zaznaczyć, że pracownicy firmy organizują liczne szkolenia, podczas których zainteresowani uczą się korzystać z wszystkich dostępnych w ofercie sprzętów medycznych.

Wyposażenie dla siłowni

Asortyment Kredos to nie tylko sprzęt medyczny. W ofercie firmy znajdziemy również urządzenia do siłowni, które pozwolą na perfekcyjne wymodelowanie każdej partii ciała. Dostępne są atlasy do ćwiczeń, platformy wibracyjne, bieżnie treningowe, a także steppery i różne rodzaje rowerków. Każdy, kto dba o swoją sprawność fizyczną, znajdzie odpowiedni dla siebie sprzęt. Niezależnie od zasobności portfela.