Sezon ślubny trwa. Najnowsze trendy przewidują interesujące propozycje fryzur dla panien młodych, w tym fryzury z welonem, kwiatami, styl boho, hollywoodzki, retro, eleganckie koki, a także ciekawe warkocze. Jeśli planujesz wesele, a nie masz jeszcze pomysłu na olśniewającą i modną fryzurę, to w poniższym artykule podajemy listę propozycji i aktualnych trendów, z których na pewno wybierzesz coś dla siebie i zachwycisz pana młodego oraz gości.

Subtelne i eleganckie koki

Kok to klasyczna i wciąż najbardziej elegancka fryzura ślubna, więc nie mogło go zabraknąć wśród aktualnych trendów. Królować będą natomiast jego fantazyjne wersje np. z wplecionym warkoczem, świeżymi kwiatami, z wypuszczonymi pojedynczymi luźnymi kosmykami czy kok utworzony z upiętych loków.

Boho

Artystyczny nieład wkradł się ostatnimi czasy z powodzeniem na weselne sale. Styl boho kojarzy się z naturalnością, nonszalancją i swobodą, dlatego na wianki z polnych kwiatów lub fryzurę z luźno wpiętą eustomą, luźne półupięcia czy romantyczne warkocze decydują się głównie odważne i nowoczesne panny młode. Wbrew pozorom uzyskanie tak naturalnego i zwiewnego, a jednocześnie trwałego efektu nie jest łatwe i wymaga od fryzjera sporych umiejętności i doświadczenia, dlatego warto skorzystać z usług fachowców z zakładu fryzjerskiego Metamorfoza, którzy specjalizują się we fryzurach ślubnych.

Styl hollywoodzki

Kolejną nonszalancką propozycją fryzury ślubnej dla włosów średnich i długich jest tak zwany styl hollywoodzki czyli eleganckie retro lub fale w wersji vintage podpięte po bokach ozdobną wsuwką lub świeżą orchideą. Włosy mogą być rozpuszczone lub zaczesane do tyłu.

Romantyczne warkocze

Warkocze wracają do łask. Modne będą nie tylko pojedyncze plecionki, ale i kilka francuskich warkoczy po obu lub po jednej stronie głowy przyozdobione kwiatami np. orchideą, różą bądź sznurem połyskujących kryształków lub pereł, a także w wersji z luźno wymykającymi się pojedynczymi pasemkami.

Fryzura a la lata 60.

Ciekawą propozycją fryzury ślubnej będzie fryzura a la lata 60. z bardzo wysoko podpiętymi z tyłu i mocno natapirowanymi kosmykami ozdobionymi diademem lub elegancką opaską, co nada pannie młodej szyku księżniczki.

Fryzury ślubne z krótkich włosów

Dla odważnych i nowoczesnych pań z krótkimi włosami interesują propozycją okażą się pocieniowane i wystrzępione bądź nastroszone i wyprasowane żelazkiem fryzjerskim fantazyjne kosmyki, zaś pannom młodym obstających za klasyką proponujemy efektowne klasyczne loki z ozdobną opaską.