Kiedyś zawód rzemieślniczy, dziś prestiżowy, bo coraz częściej fryzjerów nazywa się stylistami fryzur. Fryzjerstwo stało się formą sztuki, którą wykonują prawdziwi artyści potrafiący wyczarować na głowach swoich klientów istne cuda i prawdziwe dzieła sztuki. Szukając tego właściwego czarodzieja od włosów, takiego jak Jagoda. Salon urody, często musimy pokonać długą drogę. Ale gdy już go znajdziemy, możemy mieć pewność, że gdy tylko na nas spojrzy będzie wiedzieć, co ma robić.

Jak znaleźć fryzjera, który będzie wiedział jak zająć się naszymi włosami?

Nie jest to łatwe. Zdarza się, że mamy szczęście i za pierwszym razem uda nam się trafić na tego właściwego, ale zazwyczaj wygląda to tak, że mamy kilka podejść i metodą prób i błędów znajdujemy za którymś razem tego, który spełni nasze oczekiwania i potrzeby. Dobry fryzjer to fachowiec, który się kształci, pogłębia wiedzę i doskonali swoje umiejętności. Bierze udział w profesjonalnych szkoleniach dla fryzjerów oraz pokazach i targach fryzjerskich. Na barkach dobrego fryzjera poza zajęciem się twoimi włosami, spoczywa odpowiedzialność za twoje samopoczucie i zadowolenie po wyjściu z salonu. Dlatego niezwykle ważne jest, by prócz umiejętności i wiedzy był zaangażowany w swoją pracę i wykonywał ją z pasją. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań na twojej głowie powinien przez chwilę porozmawiać z tobą. Spytać o pielęgnację włosów, sprawdzić ich stan, spytać o twoje oczekiwania, a potem przedstawić swoją wizję twojej fryzury. Fryzjer czy też fryzjerka powinni być komunikatywni, sympatyczni i umieć zdobyć zaufanie klienta, by czuł się komfortowo i bezpiecznie oddając się, a właściwie swoje włosy w ich ręce.

Oferta studia fryzurJagoda

Oferta salonu Jagoda jest bardzo bogata. Wszelkiego rodzaju strzyżenie, koloryzacje, sombre, ombre i baleyage są wykonywane precyzyjnie przy użyciu wysokiej klasy kosmetyków. Czeka cię wielkie wyjście albo jakaś rodzinna uroczystość, a może twój ślub? W salonie Jagoda twoje włosy zostaną ułożone w fantazyjne koki, piękne warkocze lub inne, równie wymyślne upięcia. Dodatkowo w salonie znajduje się stanowisko stylistki paznokci, gdzie wykonany zostanie piękny manicure i pedicure. Stanowisko wyposażone jest w profesjonalny sprzęt do stylizacji paznokci lakierem hybrydowym.

Korzystając z usług salonu Jagoda, możesz mieć pewność, że twoje na tym nie ucierpią. Z zaangażowaniem i troską zostaną poddane odpowiednim zabiegom pielęgnacyjnym, a ty wyjdziesz z salonu jak nowa.