Masaże to popularne na całym świecie zabiegi, o których słyszał zapewne każdy. Nie wszyscy jednak wiedzą, że masaże to nie tylko relaks. Istnieje również wiele masaży terapeutycznych, które mogą pomóc w dolegliwościach bólowych i przynieść szereg innych korzyści zdrowotnych. Bez względu na to, czy szukasz ukojenia w bólu, czy pragniesz się odprężyć, gabinet Juve przyjdzie Ci z pomocą.

Masaż i terapia

Bóle pleców to popularna przypadłość nie tylko wśród osób starszych. Coraz częściej dotyka ona także osoby młode. Długie przesiadywanie przed ekranami, często w nieodpowiedniej dla ciała pozycji i wykonywanie ciężkich prac fizycznych to tylko niektóre czynniki, które mogą spowodować uciążliwe bóle. Niezależnie od wieku pacjenta i przyczyny, jaka wywołała ból pleców, warto spróbować terapii masażem, która może pomóc w zmniejszeniu odczuwanego dyskomfortu. Masaże mogą być stosowane również profilaktycznie. W gabinecie Juve wykonywany jest zarówno masaż pleców, jak i kręgosłupa. Specjaliści przeprowadzają terapię manualną, która przynosi ulgę w bólach dotyczących kręgosłupa i stawów. Bardzo pomocna w przypadku bóli kręgosłupa może być terapia metodą McKenziego, którą również można znaleźć w ofercie gabinetu.

Oferta gabinetu nie skupia się jednak wyłącznie na plecach i kręgosłupie. Wśród proponowanych zabiegów znajdują się masaże głowy, twarzy, karku, ramion, rąk, dłoni, klatki piersiowej, nóg oraz stóp. Wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy zajmują się wykonywaniem masażu klasycznego i odchudzającego oraz masażu bańką chińską. Przedsiębiorstwo oferujące różnego rodzaju masaże terapeutyczne proponuje w tym zakresie także dermomasaż, drenaż limfatyczny i refleksologię. Jak informuje specjalista z firmy Juve SC:

Nasza firma od wielu lat zajmuje się wykonywaniem masaży. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i rozbudowanej ofercie, jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania każdego Klienta.

Masaże dla relaksu

Choć świadczone przez firmę Juve usługi obejmują głównie masaże terapeutyczne to nie brakuje tu jednak masaży dla relaksu. Jeśli chcesz się odprężyć i rozluźnić, z pewnością zainteresują Cię masaże relaksacyjne oferowane przez gabinet. Jednym z nich jest masaż czekoladą, który działa kojąco i pozytywnie wpływa na stan skóry. Na wygląd skóry korzystnie wpływa także masaż z kolagenem. Osoby szukające relaksu i poprawy samopoczucia mogą zdecydować się również na masaż świecą, gorącymi kamieniami, stemplami ziołowymi i miodem oraz aromaterapię w postaci masażu olejkowego.