Salon optyczny Ewy Głuch mieści się w Końskich i oferuje mieszkańcom tego miasta kompleksowe usługi związane z diagnozowaniem i leczeniem wad wzroku. Placówka zatrudnia doświadczonych okulistów, optometrystów oraz optyków, którzy wspólnie troszczą się o zdrowie oczu pacjentów. Dlaczego warto odwiedzić salon optyczny Ewy Głuch?

Badania wzroku wykonywane są na miejscu

Zwykle, zanim pacjent uda się do optyka, musi najpierw odwiedzić gabinet okulistyczny, by dokładnie zbadać swój wzrok i uzyskać receptę na okulary lub soczewki kontaktowe. Jeśli wizyta odbywa się ramach NFZ, na spotkanie ze specjalistą trzeba poczekać, co wydłuża dyskomfort pacjenta związany z niewyraźnym widzeniem. W salonie optycznym Ewy Głuch badanie wzroku można wykonać na miejscu, bez skierowania i po wcześniejszym umówieniu się z optometrystą. Zazwyczaj konsultacja możliwa jest już na drugi dzień, co jest dużym udogodnieniem. Salon optyczny Ewy Głuch dysponuje nowoczesnym wyposażeniem. W celu postawienia trafnej diagnozy specjaliści korzystają zarówno z tradycyjnych metod (np. tablice Snellena), jak i komputerowego badania wzroku. Z kolei dzięki optycznej koherentnej tomografii, pracujący we wspomnianym wyżej salonie okuliści, mogą szybko rozpoznawać różne choroby oczu i proponować pacjentom najlepszą dla nich metodę terapii.

Pomoc w doborze okularów oraz soczewek kontaktowych

Salon optyczny Ewy Głuch oferuje swoim klientom szeroki wybór modnych opraw okularowych i soczewek korekcyjnych w przystępnych cenach. Specjaliści z przyjemnością pomagają w doborze okularów do urody i potrzeb klienta, proponując mu zastosowanie różnorodnych powłok uszlachetniających na szkła. Na profesjonalną obsługę mogą liczyć także użytkownicy soczewek kontaktowych. Salon optyczny Ewy Głuch ma w sprzedaży soczewki jednodniowe, tygodniowe, miesięczne i roczne od renomowanych producentów. Uzupełnieniem oferty są również soczewki kolorowe, które cieszą się dużą popularnością wśród osób bez wad wzroku. Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z soczewkami, mogą liczyć na fachowy instruktaż dotyczący ich aplikacji, zdejmowania oraz pielęgnacji. W salonie optycznym Ewy Głuch dostępne są wszystkie akcesoria niezbędne do konserwacji soczewek kontaktowych i korekcyjnych:

  • płyny i pojemniczki do soczewek,

  • płyny zapobiegające zaparowywaniu okularów,

  • chusteczki do okularów,

  • miękkie ściereczki do okularów.

Można tu też nabyć łańcuszki do okularów, markowe okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją i bez oraz okulary do czytania. Zapraszamy!