Nikt nie zajmie się twoimi włosami tak, jak doświadczony stylista fryzur. Odpowiednia koloryzacja i cięcie mogą podkreślić atuty oraz ukryć mankamenty urody, a profesjonalny fryzjer potrafi dobrać stylizację włosów do kształtu twarzy klienta. W zależności od tego, jak efekt chcemy osiągnąć, odpowiednie cięcie oraz rodzaj koloryzacji mogą więc wpłynąć na nasz wizualny odbiór. Kompleksowe usługi oferuje salon fryzjerski Dessir Dorota Borowiecka.

Profesjonalne usługi fryzjerskie

Profesjonalna i kompleksowa pielęgnacja włosów przez wykfalifikowanego fryzjera nie tylko nadaje uroku oraz wydobywa naturalne piękno. Profesjonalne zabiegi fryzjerskie wpływają także korzystnie na zdrowie skóry głowy oraz cebulek włosowych. Dzięki temu nasze włosy rosną zdrowe, a skóra nie jest narażona na uciążliwe choroby wynikające z niewłaściwej pielęgnacji.

Salony fryzjerskie wykonują szereg kompleksowych zabiegów pielęgnacyjnych – poczynając od mycia głowy aż po profesjonalną stylizację włosów oraz oferują takie usługi, jak:

  • strzyżenie damskie,

  • strzyżenie męskie,

  • koloryzacje,

  • układanie i upinanie włosów.

Stosowane w salonach fryzjerskich produkty są bezpieczne dla skóry głowy oraz nie powinny podrażniać. Każdorazowo warto jednak wykonać próbę uczuleniową, szczególnie przed koloryzacją. Specjaliści od pielęgnacji włosów, jak salon fryzjerski Dessir Dorota Borowiecka, pracują na produktach kosmetycznych renomowanych marek, a dzięki doświadczeniu w pracy z włosami są w stanie wykonać różne rodzaje koloryzacji, jak pasemka, baleyage, ombre czy sombre.

Modne cięcie i metamorfoza wyglądu

Nie zawsze jednak musimy decydować się na farbowanie włosów aby odświeżyć swój wygląd. Niekiedy wystarczy modne cięcie, dzięki któremu pozbędziemy się rozdwojonych końcówek, a nasza fryzura nabierze nowego kształtu. Chcąc jednak całkowicie zmienić swój image możemy bez oporów oddać się w ręce profesjonalistów i zdecydować na całkowitą zmianę – ostre cięcie, inny kolor? Specjaliści wiedzą, jak podkreślić twoją urodę i charakter.

Fryzury okolicznościowe

Fale, loki, koki a może warkocze? W życiu pojawia się wiele sytuacji, które wymagają wyjątkowej oprawy. Ślub albo wesele to doskonała okazja aby wykonać fryzurę okolicznościową.

Dessir Dorota Borowiecka wykonuje upięcia ślubne oraz modne stylizacje na każdą okazję. Chcesz poczuć się wyjątkowo? Oddaj swoje włosy w ręce profesjonalistów, którzy wykonują także fryzury artystyczne. Nietuzinkowe upięcie w tak ważnym dniu sprawi, że poczujesz się pięknie i kobieco.