W obecnych czasach wielu panów na głowie ma więcej problemów, niż włosów, co bywa źródłem kompleksów i niskiej samooceny. Nikt nie zrozumie tego lepiej, niż doświadczony fryzjer męski, taki jak Tomasz Głowacki. W salonie fryzjerskim TomHair Tomasz Głowacki wykonuje zabiegi rekonstrukcji włosów, zagęszczania oraz imitacji. Sprawdź, na czym polegają te usługi.

TomHair – salon fryzjerski Tomasza Głowackiego

Tomasz Głowacki to jeden z najlepszych fryzjerów męskich, który w zawodzie tym pracuje od ponad 20 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w świadczeniu usług fryzjerskich i otwartości na potrzeby swoich klientów założył własny salon fryzjerski TomHair, który specjalizuje się w zabiegach dla mężczyzn. Panowie, którzy na skutek chorób lub upływającego czasu nie mogą już się pochwalić tak gęstą jak niegdyś czupryną z chęcią odwiedzają salon TomHair, gdzie Tomasz Głowacki wykonuje zabiegi mikropigmentacji skóry głowy oraz montażu peruk systemowych.

Salon TomHair znajduje się w Garwolinie, na terenie województwa mazowieckiego. Firma istnieje od 2010 roku, ciesząc się ogromnym zaufaniem zadowolonych klientów z całego kraju.

Jakie usługi oferuje salon fryzjerski TomHair?

W salonie fryzjerskim TomHair możesz spełnić swoje marzenie o odzyskaniu włosów. Firma ta wykonuje zabiegi montażu Systemów Włosowych, a także mikropigmentacji skory głowy Pierwszy z zabiegów to niechirurgiczne uzupełnianie włosów głowy, metodą nieinwazyjną i w pełni bezpieczną. Pozwala na uzupełnienie brakujących włosów na specjalną okazję lub może być zabiegiem wykonywanym regularnie.

Mikropigmentacją skóry głowy to z kolei permanentna imitacja włosów na głowie. W salonie Tomhair od 2012 roku metodą tą wykonuje się wypełnianie blizn, rekonstrukcje linii przedniej lub całej głowy, a także wypełnia zakola i zagęszcza fryzurę. Zabieg ten pozwala uzyskać permanentny efekt (nawet do 5 lat), a przy regularnym odświeżaniu pigmentacja ta jest niemal nie do odróżnienia od naturalnych włosów. W salonie TomHair zabieg ten wykonuje się za pomocą maszynki ORON 57, stworzonej przez Moshe Alul. Jest to sprzęt wyprodukowany przez izraelską firmę specjalnie do wykonywania mikropigmentacji skóry głowy.

Jak przebiega montaż Systemu Włosowego?

Systemy włosowe to nowoczesna technologia, dzięki której możesz znów cieszyć się  bujną czupryną przez nawet 3 tygodnie bez przerwy. Jest to w pełni bezpieczna metoda uzupełniania brakujących włosów za pomocą peruki systemowej, czyli doskonale dobranych pod kątem koloru i fryzury włosów, które montowane są do skóry głowy za pomocą bezpiecznego kleju lub taśmy.

Przed montażem systemu doświadczony fryzjer ostrzyże Cię, a następnie doradzi przy wyborze odpowiedniego koloru, długości czy gęstości peruki systemowej. Systemy włosów budowane są na cienkim, oddychającym podłożu, zwanym mikroskórą, co sprawia, że jest to metoda w pełni bezpieczna dla skory głowy. Montuje się je za pomocą kleju akrylowego, silikonowego lub taśmy – specjaliści z salonu TomHair wykonują mocowanie bardzo dyskretnie, dzięki czemu jest ono całkowicie niewidoczne. Jednorazowa usługa jest dość kosztowna, jednak po zakupie i montażu systemu możliwe jest korzystanie jedynie z usługi montażu lub zakładacie systemu samodzielnie w domu. W salonie fryzjerskim TomHair fryzjer męski wykona dla Ciebie także strzyżenie pod System i czyszczenie systemu.