W trosce o dobro zwierząt i środowisko naturalne w swojej codziennej pielęgnacji włosów stawiasz na produkty pochodzenia roślinnego? Skorzystaj z oferty Salonu Fryzula, specjalizującego się w profesjonalnej koloryzacji włosów metodą wegańską oraz w trychologii. Wieloletnie doświadczenie, a także indywidualne podejście do każdego klienta pozwala na świadczenie usług najwyższej jakości.

Na czym polega koloryzacja włosów metodą wegańską?

Obecnie coraz więcej osób troszcząc się o dobro zwierząt, stawia na produkty pochodzenia roślinnego. Mowa tu nie tylko o jedzeniu, ale także o kosmetykach takich jak na przykład wegańskie farby do włosów.

Obecnie coraz więcej producentów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferując produkty wyprodukowane z roślin oraz nietestowane na zwierzętach. Warto pamiętać, że tego typu wyroby są również wyjątkowo bezpieczne, nie niszczą struktury włosa, a także dają spektakularne rezultaty. Doskonale kryją siwe włosy, jednocześnie nie narażając ich na przesuszenie.

W tradycyjnych farbach można znaleźć proteiny mleczne, które w wegańskich produktach zostały zastąpione ich roślinnymi odpowiednikami. Doskonale wygładzają pasma i odbudowują wszelkie ubytki. Kolejną ważną zaletą jest to, że nie powodują alergii i wielu nieprzyjemnych skutków ubocznych. Współczesne technologie pozwalają na stworzenie farb zarówno w ciepłych, jak i zimnych odcieniach, jednocześnie nie przyczyniając się do cierpienia zwierząt.

Naturalna koloryzacja włosów z Salonem Fryzula

Specjaliści w Salonie Fryzula dbają o zadowolenie klientów. Firma oferuje szeroki zakres usług takich jak koloryzacja włosów metodą wegańską, pielęgnacja oraz modelowanie, strzyżenie, czy upięcia wieczorowe.

Zakład fryzjerski w swojej codziennej pracy wykorzystuje jedynie produkty najwyższej jakości od renomowanych producentów. Wykwalifikowani fryzjerzy, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy, potrafią wykonać nawet nietypowe upięcia czy strzyżenia.