Usługi kosmetyczne- chwila dla siebie

Materiał partnera
2020-01-21

Szukając sposobu na zrelaksowanie się po długim dniu pracy, na poprawę humoru czy zadbanie o prezencję w miejscu pracy, warto rozważyć usługi kosmetyczne. To szybki i wygodny sposób na poprawę wyglądu zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Masaż twarzy, farbowanie włosów, nowy manicure czy pedicure potrafią czynić cuda. Trzeba jedynie zdecydować się na salon kosmetyczny, który spełni wszystkie nasze oczekiwania.

Salon fryzjersko kosmetyczny Ivett to miejsce, w którym zadbamy o wygląd i dobre samopoczucie. Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi fryzjerskie oraz usługi kosmetyczne, które zadowolą najbardziej wymagających. Do każdego podchodzimy indywidualnie, oferując mu kompleksowe podejście do realizacji zamówionej usługi. W pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie i wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach i kursach. Dzięki temu na bieżąco śledzimy trendy i oferujemy naszym klientom najwyższą jakość.

Fryzjer lepszy niż psycholog

I nie mamy tu na myśli wyłącznie tego, że podczas wizyty można zwierzyć mu się ze wszystkich problemów. Profesjonalny fryzjer podczas wstępnej rozmowy bierze pod uwagę całą naszą sylwetkę, prezencję i styl ubierania, których analiza pozwala mu dobrać idealną dla nas fryzurę. Nie od dziś wiadomo, że farbowanie czy przedłużanie włosów to nie tylko zabiegi zmieniające nasz wygląd. To także zmiany wpływające na nasz nastrój i ocenę samego siebie. Fryzura dobrana do stanu naszych włosów, rysów twarzy, prowadzonego trybu życia, potrafi zdziałać cuda. Nie tylko będziemy lepiej wyglądać i dopasujemy idealny kolor do naszej karnacji, zadbamy również o kondycję i stan zdrowia naszych kosmyków. Masaż skóry głowy pobudzi cebulki do wzrostu. Do pracy w naszym salonie wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości produkty od sprawdzonych dostawców i producentów. U nas zmienią Państwo kolor i długość włosów, ale również wypróbują nową fryzurę lub uczesanie na specjalne okazje jak ślub, komunia, chrzest czy inna impreza okolicznościowa.

Zabiegi do zadań specjalnych

Salon fryzjersko kosmetyczny Ivett to także miejsce, w którym zadbamy o paznokcie i odżywimy je, założymy hybrydy czy nałożymy oryginalny wzór na płytkę. Profesjonalna kosmetyczka szybko oceni, jaki kształt i długość paznokcia będą idealne dla naszych dłoni oraz pomoże dobrać kolor lub wzór do okoliczności czy naszych preferencji. Delikatny francuski manicure, pastelowe odcienie czy neonowe kolory to wciąż nieprzemijające trendy. Hybrydy na paznokciach to czasami kwestia wyglądu, ale równie często pozwalają na wzmocnienie słabej płytki. Zadbane dłonie to nasza wizytówka, która wpływa na to, jakie wrażenie robimy na naszych rozmówcach. Warto podkreślić, że z naszych usług korzystają również panowie, którzy cenią dbanie o skórę dłoni z wykorzystaniem zabiegów z parafiną. To substancja, która odżywia i przyśpiesza gojenie się mikro ran na delikatnej skórze dłoni. Klientom możemy zaproponować również zabiegi depilacji oraz mezoterapię. Szczególnie ten ostatni zabieg spotyka się z coraz większym zainteresowaniem ze strony osób nas odwiedzających. Pozwala on w sposób niechirurgiczny dostarczyć substancje lecznicze oraz kosmetyczne w głąb skóry, co korzystnie wpływa na jej zdrowy wygląd i nawilżenie.

Opracowanie artykułu: