Vet Med – całodobowa lecznica stworzona z miłości do zwierząt.

Materiał partnera
2019-05-17

Nasi domowi pupile, podobnie jak my sami, muszą zmagać się z wieloma różnymi problemami ze zdrowiem. To właśnie z myślą o nich powstała profesjonalna, całodobowa klinika weterynaryjna Vet Med. Lecznica posiada dwie placówki, z których jedna zlokalizowana jest w Brwinowie, a druga w Błoniu. Fachową pomoc i opiekę znajdą w niej psy, koty oraz gryzonie. Jednak to nie jedyny aspekt działalności kliniki. Czym jeszcze może się poszczycić?

Wysokiej jakości opieka medyczna dla zwierząt

W lecznicy Vet-Med pracują najlepsi i doświadczeni weterynarze, dla których praca jest zarazem ogromną pasją. To prawdziwi miłośnicy zwierząt, którzy po godzinach spędzają czas w towarzystwie swoich prywatnych pupili. Wszystko to przekłada się na wysoką jakość opieki, którą weterynarze roztaczają nad wyjątkowymi pacjentami. W ofercie kliniki wykonamy szczepienia profilaktyczne psów i kotów. Z powodzeniem poddamy je odrobaczeniu oraz zapewnimy ochronę przeciwko pchłom i kleszczom. Doświadczeni specjaliści zdiagnozują każde schorzenie, które dotyka zwierzęta domowe. Dzięki wysokiej jakości sprzętom medycznym oraz rozwiniętej diagnostyce laboratoryjnej, proces diagnozy prowadzony jest dla każdego pacjenta w możliwie komfortowych warunkach. Całodobowa lecznica Wet-Med to także specjalistyczna pomoc w każdej sytuacji. Nasi podopieczni otrzymają tam potrzebne wsparcie stomatologiczne, kardiologiczne oraz chirurgiczne. Dla psów i kotów z problemami układu kostno-stawowego prowadzona jest także rehabilitacja. Zoofizjoterapia to stosunkowo młoda dziedzina, którą rzadko można spotkać klinikach weterynaryjnych. Jest natomiast niezbędna, by przywrócić zwierzę do odpowiedniej sprawności, którą z jakiegoś powodu utraciło. W klinice istnieje także możliwość zaczipowania zwierzęcia oraz wyrobienia mu paszportu, uprawniającego do zagranicznych podróży.

Szpital dla niezwykłych pacjentów

W całodobowej klinice weterynaryjnej Vet- Med znajduje się szpital, który umożliwia leczenie przewlekle chorych pacjentów. Przebywają oni w wygodnie urządzonych klatach, gdzie w spokoju mogą dochodzić do zdrowia. Do ciekawych rozwiązań leczniczych należy powszechne zastosowanie tlenoterapii. Dzięki niej zwierzęta szybciej wracają do formy. Nad dobrem pacjentów przez cały czas czuwa weterynarz. Dla stęsknionych właścicieli istnieje możliwość odwiedzin.

Adopcje zwierząt

Lecznica Vet- Med wspiera wszelkie działania adopcyjne. Jej pracownicy pomagają w znalezieniu nowego domu wszystkim tym zwierzętom, które go potrzebują. Często zdarza się, że są one podrzucane do kliniki przez przypadkowe osoby lub porzucane przez swoich właścicieli w trakcie procesu leczenia. Na stronie internetowej kliniki znajdują się aktualne ogłoszenia podopiecznych, którzy marzą o odpowiedzialnym właścicielu.

Sklep zoologiczny i salon strzyżeń

Przy klinice prężnie działa sklep zoologiczny, którego asortyment jest bardzo bogaty. Znajdziemy tam wysokiej jakości karmy dla naszych małych przyjaciół oraz wszelkie niezbędne akcesoria i zabawki. Możemy skorzystać także z profesjonalnych usług salonu strzyżeń, który zadba o perfekcyjny wygląd każdego klienta.