Mieszkasz w Gdyni i szukasz sprawdzonego salonu kosmetycznego? Doskonale trafiłaś! Mamy przyjemność przedstawić Ci studio urody MBelle, które cieszy się znakomitą renomą wśród najbardziej wymagających klientek. Jego właścicielka dołoży wszelkich starań, abyś była zadowolona z efektu wybranego zabiegu. Jakie usługi kosmetyczne oferuje salon piękności MBelle?

Stylizacja paznokci

Część kobiet maluje paznokcie tylko od święta, jednak zdecydowana większość nie wyobraża sobie dnia bez efektownego manicure’u. Niezależnie od tego, czy zaliczasz się do tej pierwszej, czy też drugiej grupy, z pewnością cenisz sobie piękny wygląd swoich dłoni. W salonie kosmetycznym MBelle wykonasz stylizację paznokci na każdą okazję. Tutejsze kosmetyczki pracują na markowych produktach, co gwarantuje wysoką trwałość manicure’u. Przykładają też dużą wagę do bezpieczeństwa realizacji usługi. Narzędzia i przyrządy do obróbki płytki są sterylizowane po każdej klientce, podobnie jak stanowisko pracy. To, co wyróżnia studio urody MBelle na tle innych salonów piękności, to duża kreatywność. Kosmetyczki używają do stylizacji paznokci różnych technik i zdobień. Tworzą na płytce niepowtarzalne wzory i grafiki, które przyciągają spojrzenia i budzą zachwyt. Nie przejmuj się, jeśli Twoje paznokcie z natury są dalekie od ideału. Specjalistki ze studia MBelle sprawią, że będą nie do poznania. Opiłują płytkę, przedłużą i nadadzą jej pożądany kształt. Po kilku profesjonalnie przeprowadzonych stylizacjach z zaskoczeniem zauważysz, jak Twoje naturalne paznokcie się wzmocnią, wygładzą i po prostu wypięknieją.

Stylizacja rzęs i brwi

Wyrazista oprawa oka wpływa na wygląd całej twarzy. Zarówno w stylizacji rzęs, jak i brwi, ważne jest zachowanie symetrii i dopasowanie techniki zabiegu do urody klientki. Salon kosmetyczny MBelle proponuje przedłużanie rzęs metodą 1:1, 2:1 i 3:1 oraz metodami objętościowymi. Dzięki doczepionym rzęsom będziesz mogła zrezygnować z używania maskary oraz doklejania kępek. Poranny makijaż zajmie Ci tylko kilka chwil. W dodatku Twoje spojrzenie będzie pięknie podkreślone o każdej porze dnia i nocy. Jeśli chodzi o brwi, to w salonie MBelle wyregulujesz je i zabarwisz henną. Tutejsze stylistki stawiają na naturalność, więc nie musisz obawiać się, że po zabiegu w lustrze zobaczysz brwi wyglądające, jakby były rysowane od linijki. Oprócz wymienionych wyżej usług w salon piękności MBelle oferuje także depilację woskiem oraz zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy. Zapraszamy!