Zadbaj o zdrowie swoje i bliskich z pomocą sprawdzonych specjalistów

Materiał partnera
2019-05-16

Jak mawiał Arthur Schopenhauer „Dziewięć dziesiątych naszego szczęścia polega na zdrowiu”. Zdrowie jest tym, co najcenniejsze. Powinniśmy troszczyć się o nie, przede wszystkim pamiętając o profilaktyce i okresowych badaniach, a gdy zaczyna dziać się coś niepokojącego, udać się do sprawdzonego specjalisty. Najlepiej wybrać placówkę, w której oferowane są kompleksowe usługi medyczne. Skawina Sp. z o.o. Przychodnia zdrowia  zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, którzy służą pomocą medyczną z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Ważne aspekty w wyborze przychodni

Przede wszystkim ustal wraz z bliskimi priorytety oraz oczekiwania względem placówki i personelu. Jeżeli zależy ci na miejscu, w którym mogłaby leczyć się cała rodzina, koniecznie sprawdź  czy przychodnia zajmuje się leczeniem dorosłych i dzieci. Sprawdź opinie. Popytaj znajomych, poszukaj informacji w Internecie. Ważny jest czas oczekiwania na wizytę, ale też czas samej wizyty. Jeśli masz malutkie dzieci sprawdź dostępność łazienek, umywalek oraz przewijaków, jak też miejsca dla mam karmiących piersią. Dobrze, jakby wejścia do poradni dla dzieci chorych i zdrowych były osobno. Dla zapracowanych i zabieganych dorosłych wygodne jest umawianie wizyt na konkretną godzinę oraz możliwość internetowej rejestracji. Idealnie, gdyby w przychodni swoje usługi świadczyli lekarze różnych specjalności. Wybierając lekarza pierwszego kontaktu należy zwrócić uwagę na pewne cechy. Powinien być kompetentny, konkretny i mieć doświadczenie. Powinien wykazywać się empatią i zrozumieniem dla pacjenta, umieć go słuchać i potrafić prosto i rzeczowo wyjaśnić  swoje czynności i zlecone badania, i każdego pacjenta traktować indywidualnie. W przypadku pediatry niezwykle istotne jest podejście do dzieci i umiejętność wzbudzenia ich zaufania.

Szeroki zakres usług medycznych

Pacjenci są wymagający. Oczekują kompleksowej oferty i wysokich kwalifikacji personelu medycznego. Zależy im, by w jednym miejscu skupione były działania lekarzy wielu specjalności. Tak właśnie jest w Przychodni Zdrowia Skawina. Usługi medyczne świadczone są przede wszystkim w ramach umowy z NFZ. Zarówno ty i twoja rodzina możecie skorzystać z pomocy internisty i pediatry. Zgłosić się na badanie krwi, zrobić USG czy EKG. A jeżeli ktoś z was potrzebuje specjalistycznej porady lub pomocy medycznej, to lekarze tacy jak kardiolog, okulista, chirurg, dermatolog, ortopeda czy nefrolog są do waszej dyspozycji. Na terenie placówki działa też przychodnia prywatna, która świadczy pomoc z zakresu reumatologii, neurologii oraz urologii. Można też skorzystać z pomocy psychologicznej, a także udać się na wstępne i okresowe badania lekarskie, gdyż przychodnia świadczy usługi związane z medycyną pracy.

Opracowanie artykułu:

Skawina Sp. z o.o. Przychodnia zdrowia

ks. Popiełuszki 2a, 32-050 Skawina małopolskie
e-mail
www