Kulinarna mapa Polski jest bardzo bogata i różnorodna. Warto zwrócić szczególną uwagę na jeden z jej punktów – KUK BAR prowadzony przez Krystynę Piątek-Kuk. Lokal ma swoją siedzibę w Bielawie w województwie dolnośląskim i przyciąga wielu klientów w różnym wieku. Chętnie odwiedzają go całe rodziny. Sprawdź, czemu wspomniane miejsce budzi tak duże zainteresowanie. 

Co oferuje KUK BAR?

W KUK BAR można zjeść smacznie i zdrowo. W lokalu serwowane są różnego rodzaju potrawy inspirowane domową polską kuchnią. W menu znaleźć można między innymi: pyszne obiady, ciasta i torty, desery lodowe, słone i słodkie przekąski, a także napoje (kawy, drinki, lemoniady, piwo itp.). Wszystkie dania są przygotowywane ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych produktów, bez dodatku sztucznych barwników, konserwantów oraz aromatów. 

KUK BAR specjalizuje się również w organizacji rozmaitych imprez okolicznościowych. To idealne miejsce na urodziny, imieniny, kinderbal, przyjęcie integracyjne lub zwyczajne spotkanie w gronie znajomych,  przyjaciół czy rodziny. Personel dokłada wszelkich starań, by zapewnić gościom idealne warunki do świętowania i wspólnego spędzania czasu. Tworzy ciepłą, domową atmosferę, która sprzyja odpoczynkowi oraz swobodnemu wyrażaniu myśli. Są dyskretni, uprzejmi, a jednocześnie otwarci i pomocni.  W każdej chwili służą klientom wsparciem, dobrym słowem i uśmiechem.  Sprostają każdemu, nawet największemu wyzwaniu.

Dlaczego KUK BAR w Bielawie jest wyjątkowy?

Jednym z niewątpliwych atutów opisywanego miejsca jest jego lokalizacja. KUK BAR znajduje się w niezwykle malowniczej okolicy w otoczeniu zieleni, nieopodal Jeziora Bielawskiego. Nic więc dziwnego, że lokal często odwiedzają rowerzyści, spacerowicze oraz turyści, którzy spędzają na Dolnym Śląsku wakacje. Wszyscy są tu mile widziani. Warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną bardzo istotną kwestię – obiekt powstał zarówno z myślą o dorosłych, jak i najmłodszych.  Dzieci mogą swobodnie rozrabiać w przygotowanym kąciku zabaw i nie przeszkadzają rodzicom podczas jedzenia czy rozmowy ze znajomymi.

A co z cenami poszczególnych posiłków? Czy każdy może sobie na nie pozwolić, bez względu na zasobność portfela? Oczywiście. Koszt dań nie jest zbyt wygórowany i z pewnością nie obciąży on zbyt mocno domowego budżetu. Podobnie zresztą jak rachunek za organizację imprezy okolicznościowej lub integracyjnej.