Z pewnością chcesz rozpieszczać swoich klientów wyjątkowymi produktami mięsnymi. Jeśli cenisz sobie jakość, smak, a przy tym naturalność, warto postawić na ofertę Grupy Cedrob. Możesz liczyć na wszystko to, co najlepsze. Znajdziesz tam między innymi kurczaka, gęś czy kaczkę. Co ważne, firma oferuje zarówno produkty świeże, jak i mrożone, wybór jest więc naprawdę duży.

Grupa Cedrob – dostawca numer jeden

Piszemy dziś o firmie, której początki sięgają lat 90. ubiegłego wieku. Było to w okresie trudnym, bo gospodarka przechodziła pełną transformację. Mimo to grupa młodych ludzi postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i na bazie własnego doświadczenia, a także wiedzy o biznesie założyć przedsiębiorstwo, które dziś można nazwać Grupą Cedrob. Wszystko dlatego, że w jej skład wchodzi kilka spółek zajmujących się produkcją mięsa drobiowego, trzody chlewnej czy wędlin. Warto zaznaczyć, że wszelkie dobra, jakie oferuje swoim klientom ta firma, są w pełni naturalne, przygotowywane według specjalnych, przetestowanych receptur. Przedsiębiorstwo stawia na innowacyjność, dlatego też może zapewnić odbiorcom różnorodność w zakresie produktów z drobiu i innych.

Jak powiedział jeden z pracowników zakładu, chcemy, aby każdy nasz klient i odbiorca końcowy mógł cieszyć się najwyższej jakości mięsem i wędlinami. Dbamy więc o każdy szczegół podczas produkcji, co pozwala nam maksymalizować doznania smakowe i naturalność produktów.

Drób świeży i mrożony dla Ciebie

Portfolio opisywanej marki obejmuje szeroki wachlarz mięs z kurczaka, kury rosołowej, kaczki czy gęsi. Warto podkreślić, że produkty te dostępne są w wersji mrożonej i świeżej. Dzięki temu mogą wylądować w gablotach sklepowych i zamrażarkach niedaleko siedziby Grupy Cedrob, jak również w całej Polsce i na świecie, dokładnie w ponad 50 rynkach w krajach państw UE, Afryki czy Bliskiego Wschodu. Odpowiednio przygotowywane i pakowane, goszczą następnie na stołach odbiorców końcowych, którzy rozkoszują się smakiem między innymi młodej gęsi owsianej.