Restauracje, hotele, szpitale czy sklepy. Wszystkie te podmioty łączy to, iż ważne jest dla nich, by uzyskiwać stałe dostawy żywności. Nic dziwnego, że szukają one szeroko wyspecjalizowanych hurtowni artykułów spożywczych. W Łodzi uznaniem cieszy się firma ROL-PAK, która stawia na sprzedaż produktów spożywczych w atrakcyjnych cenach.

Warzywa i owoce wprost od rolników i sadowników

Polskie sklepy zapełniane są owocami i warzywami produkcji włoskiej, hiszpańskiej czy też francuskiej. Wiele produktów, które masowo uprawia się w naszym kraju, sprowadzanych jest też z Azji. Niestety negatywnie wpływa to na rozwój krajowych producentów, którzy wyróżniają się na tle innych krajów Europy wysoką jakością – świeżą żywnością i uprawianą w proekologiczny sposób. Przykładem hurtowni, które wspiera rodzimych rolników oraz sadowników, jest właśnie ROL-PAK z Łodzi. Jej specjaliści skrupulatnie selekcjonują swoich dostawców, wybierając tylko najlepszych z nich. Co przewiduje zaś szeroka oferta owoców i warzyw?

ROL-PAK sprzedaje w hurcie: buraki, brokuły, cebulę, cukinię, czosnek imbir, kalafior, kapustę, kukurydzę, marchew, ogórki, paprykę, pomidory, rzodkiew, sałatę, seler, włoszczyznę czy ziemniaki. Dystrybuowanymi owocami, są zaś te produkcji polskiej, jak i zagranicznej: winogrona, cytryny, ananasy, arbuzy, pomarańcze, truskawki, gruszki, jabłka. Kupują je m.in. zakłady tworzące przetwory owocowe i warzywne oraz inne przedsiębiorstwa z branży spożywczej.

Artykuły sypkie, napoje i przetwory

Oferta firmy ROL-PAK to nie tylko owoce i warzywa. Firma specjalizuje się również w sprzedaży artykułów sypkich, od cukru i kawy zbożowej począwszy, na makaronie, kaszy i ryżu kończąc. Kupić można również bakalie, rodzynki, przyprawy ziołowe,  groszek w opakowaniach, a nawet płatki śniadaniowej. Prócz tego ROL-PAK oferuje przetwory, majonezy, konserwy, pasztety, dania garmażeryjne gotowe oraz inne mrożonki, zawsze od sprawdzonych na rynku producentów.

Uzupełnieniem oferty są także napoje: soki, wody mineralne, herbaty. ROL-PAK dodatkowo sprzedaje wysokiej klasy oleje: rzepakowy, słonecznikowy, kokosowy i oliwę z oliwek.

Komu polecana jest współpraca z firmą ROL-PAK?

Ze względu na szeroką ofertę artykułów spożywczych wysokiej jakości, z firmą ROL-PAK chętnie współpracują dzisiaj nie tylko hipermarkety, sklepy spożywcze czy też restauracje i hotele. Lista stałych klientów poszerza się o szpitale, szkoły, przedszkola, jadłodajnie i bary. Ofertą ROL-PAK zainteresowanych jest zatem wiele podmiotów z Łodzi, okolic, a także z całego województwa oraz Polski. Dlaczego – prócz szerokiej oferty – to właśnie marce ROL-PAK warto zaufać?

Hurtownia ta gwarantuje atrakcyjne ceny za produkty o podwyższonej jakości. Liczyć można także na rabaty przy długofalowej współpracy, a także na elastyczne  płatności. Firma działa na rynku z powodzeniem od 1993 roku i wie, jak ważny jest wysoki standard obsług klientów. Doradztwo zakupowe i pomoc w logistyce magazynowej, gwarantowane.