Dostępne w sklepach spożywczych mrożonki są bardzo popularne zwłaszcza na specjalne okazje, kiedy nie mamy czasu lepić pierogów czy przygotowywać od podstaw krokietów. Przydają się również wtedy, gdy musimy zrobić większe zapasy i nie będziemy mieć możliwości przez dłuższy czas zrobienia standardowego posiłku. Oferta firmy Maximo z pewnością zachęci każdego do spróbowania krokietów czy pierogów.

Krokiety — nie tylko z barszczem!

Krokiety z kapustą i grzybami to pyszne danie, ale wymagające nieco wprawy w przygotowaniu — czas poświęcony na zawijanie jest naprawdę długi. Jeżeli zatem nie mamy czasu przyrządzić domowych wyrobów, a goście mają lada chwila być u nas na kolacji, to firma Maximo nas uratuje. Krokiety możemy śmiało połączyć z barszczem czerwonym, żurkiem, czy z zupą grzybową, oczywiście, same również będą smaczne.

Pierogi i uszka — smaczne z każdą zupą!

Oprócz krokietów firma Maximo posiada w swojej ofercie pierogi — na słodko i na słono.

Danie na słodko możemy zjeść w formie deseru czy większego posiłku. Zwolennicy słonych smaków mogą połączyć pierogi z kapustą i z grzybami z barszczem, zaś pierogi ruskie będą przepyszne z zupą pomidorową. Natomiast uszka na pewno przydadzą się na wigilijny stół — dobrze wiemy, ile nerwów potrafi przysporzyć ich lepienie.

- informuje pracownik przedsiębiorstwa.

Naleśniki i knedle — bomba kaloryczna po treningu

Kto z nas nie lubi naleśników albo knedli? Ten posiłek, podobnie jak pierogi możemy zjeść zarówno na słodko i na słono. Firma Maximo oferuje wyroby mrożone ze szpinakiem i ze słodkim serem. Knedle natomiast są w sprzedaży tylko ze śliwkami. Oprócz wyżej wymienionych potraw przedsiębiorstwo ma jeszcze w sprzedaży kopytka, pyzy oraz kluski. Przedsiębiorstwo zajmuje się głównie wyrobem mrożonek o wysokich walorach smakowych. Dodatkowo produkty mają bardzo dobry skład, bez konserwantów. Mrożonki Maximo trafiają do odbiorców w całym kraju oraz za granicą, dodatkowo firma współpracuje z wieloma sklepami, restauracjami oraz hurtowniami.