Organizując imprezy różnego rodzaju, dużą uwagę przykuwamy do zapewnienia gościom ciekawych atrakcji. Jedną z nich, którą na pewno doceni każdy uczestnik imprezy jest Candy bar. To rozwiązanie zyskuje coraz większą popularność. Nic dziwnego, słodycze lubią zarówno dzieci, jak i dorośli. Jak stworzyć idealny słodki stół? Skorzystaj z pomocy firmy, która specjalizuje się w tworzeniu pysznych słodkości.      

Czym jest Candy Bar?

Candy Bar, inaczej zwany słodkim stołem, to sposób na ciekawe podanie uczestnikom imprezy okolicznościowej różnego rodzaju deserów, ciastek, pralinek, babeczek i innych słodyczy, do których będą mieli swobodny i wygodny dostęp. Candy bar stworzony przez firmę Tortowy Zakątek będzie stanowił również dodatkową dekorację sali, wpisującą się w motyw jej wystroju. Jego ogromną zaletą jest także to, że klient sam może zdecydować, co ma się na nim pojawić. Firma Tortowy Zakątek pomoże rozmieścić poszczególne słodkości na stole. Z ich pysznymi wypiekami i słodyczami, takimi jak rurki z kremem, tradycyjne ciasta, lizaki bezowe, smaczne desery, mleczne kanapki czy muffinki, zadowolisz podniebienie każdego gościa. Firma Tortowy Zakątek stawia na różnorodność, dbając o to, aby na stole pojawiły się zarówno tradycyjne słodkości, te stworzone z myślą o najmłodszych, jak i z obniżoną zawartością cukru. Na życzenie klienta, oprócz własnoręcznie robionych słodyczy mogą się pojawić również drobne smakołyki, takie jak np. orzeszki w czekoladzie czy pyszne bakalie. Taki wybór sprawia, że możemy wybrać słodkości, które będą spełniać nasze preferencje i które będą mogli skosztować wszyscy goście.

Na jakie imprezy okolicznościowe warto wybrać słodki stół?

Okoliczności, w których warto zdecydować się na słodki stół, jest wiele. Najczęściej Candy bary pojawiają się na weselach. Słodkości podane są w piękny sposób i samym wyglądem zachęcają do ich spróbowania. Takie miejsce, oprócz swoich walorów smakowych, posiada także walory dekoracyjne. Stół może bowiem wyglądać dokładnie tak, jak życzy sobie Para Młoda. Możliwości jego aranżacji są praktycznie nieograniczone. Wesele nie jest jednak jedyną imprezą, na której może pojawić się Candy bar od firmy Tortowy Zakątek. Coraz częściej na takie słodkie rozwiązanie decydują się osoby organizujące m.in. chrzest, urodziny, imprezy typu Baby Shower, imprezy firmowe i inne ważne uroczystości. W każdym przypadku słodki stół będzie przyjemnym urozmaiceniem, a znajdujące się na nim ręcznie robione smakołyki na pewno się nie zmarnują.