Polska jest jednym z największych europejskich producentów jabłek oraz wielu innych owoców i warzyw. Nasz kraj słynie również z prężnie rozwijającego się sektora przetwórstwa owocowo-warzywnego, czego potwierdzeniem jest działalność zakładu WASILEWSKI. Marka ta działa już na rynku od ponad 25 lat, oferując wyjątkowo smaczne naturalne przetwory o szerokim zastosowaniu. Szczegóły oferty firmy WASILEWSKI oraz jej zalety przedstawiamy zatem w dalszych częściach artykułu.

Jakie przetwory oferuje firma WASILEWSKI?

Oferta zakładu przetwórstwa owoców i warzyw WASILEWSKI jest bardzo rozbudowana. Dotyczy ona przetworów, które doskonale nadają się do wykorzystania w cukierniach, restauracjach, firmach cateringowych, stołówkach oraz do użytku produkcyjnego wielu różnych producentów. Jak zapewniają bowiem specjaliści z przedsiębiorstwa WASILEWSKI, obecnie ich marka zapewnia najwyższej jakości owoce w kilkunastu postaciach. Zaliczyć do nich można:

  • jabłka prażone w ćwiartkach, kostkach, musie i szarlotce;

  • jabłka z wytrawnej zalewy w formie całej, połówek, ćwiartek, ósemek oraz dwunastek;

  • wiśnie w żelu;

  • ekstrakty i nadzienia do cukierków (smaki: wiśniowy, truskawkowy, porzeczkowy, śliwkowy, a nawet dyniowo-jabłkowy);

  • nadzienia owocowe do zapiekania (smaki: wiśniowy, malinowy, morelowy oraz kiwi);

  • powidła śliwkowe;

  • marmolady wieloowocowe;

  • nadzienia do pierników;

  • przeciery np. dyniowy podgęszczony;

  • pulpy z jabłek, wiśni, porzeczki czy aronii.

Co wyróżnia markę WASILEWSKI?

Marka WASILEWSKI nie tylko może pochwalić się szeroką ofertą przetworów zachwycających wysoką jakością, ale także wysublimowanym smakiem. Pracownicy tego zakładu przetwórstwa owoców i warzyw tłumaczą, że odpowiada za nie staranne wyselekcjonowanie produktów, które pochodzą tylko od rolników oraz sadowników stawiających na ekologiczny wzrost swoich plonów. Duże znaczenie odgrywają również naturalne przyprawy oraz przekazywana z pokolenia na pokolenie polska receptura tworzenia powideł, marmolad czy ekstraktów. Co jeszcze wyróżnia markę WASILEWSKI?

Uwagę warto zwrócić również na atrakcyjną cenę przetworów owocowych i warzywnych polskiej firmy. Nic zatem dziwnego, że przez lata swojej działalności wypracowała ona całą sieć klientów zarówno na terenie kraju, jak i całej Europy. Każdy zamawiający może liczyć też na doradztwo zakupowe, terminowe oraz cykliczne dostawy, a także na zapoznanie się z próbkami określonych produktów, zawsze estetyczne opakowanych i przyozdobionych elegancką etykietą. Jeśli szukasz zatem przetworów w 100% naturalnych, bez konserwantów i genetycznych modyfikacji, koniecznie zgłoś się do firmy WASILEWSKI.