Bez względu na to, czy jesteś właścicielem przetwórni mięsa, lokalu gastronomicznego czy sklepu spożywczego firma Tompol zaopatrzy Twój biznes w wysokojakościowe mieszanki przyprawowe i funkcjonalne oraz inne niezbędne produkty. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego przedsiębiorstwa i poznać bliżej jego ofertę, to serdecznie zapraszamy do lektury naszego artykułu.

Smaczne mięsa i wędliny dzięki przyprawom z Tompol

Trudno wyobrazić sobie smaczną wędlinę lub inne wyroby mięsne bez odpowiednich przypraw. To właśnie dzięki nim wytwarzane przez Ciebie produkty nabierają wyjątkowego smaku i aromatu. Oferta firmy Tompol obejmuje przyprawy naturalne takie jak bazylia, cebula suszona, curry, czosnek suszony, czosnek świeży, gałka muszkatołowa, gorczyca, jałowiec, kminek, kolendra, liść laurowy, majeranek, natka pietruszki, papryka płatek, papryka słodka i ostra, pieprz biały, pieprz czarny, pieprz czerwony, pieprz zielony, pieprz zielony w zalewie, pieprz ziołowy, tymianek, ziele angielskie oraz zioła prowansalskie. Znajdziesz tam również susz warzywny, koncentraty i ekstrakty oraz dodatki funkcjonalne.

Asortyment hurtowni uzupełniają jelita naturalne, osłonki, siatki, folie do szynek, przędza wędliniarska i opakowania. Oznacza to, że w jednym miejscu zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne produkty. 

Warto wspomnieć również o możliwości zakupu artykułów technicznych m.in. butów, kijów wędzarniczych, maszynek do mięsa, nadziewarek, nastrzykiwarek, noży, tasaków, toporów oraz środków dezynfekująco-myjących i czyszczących. – dodaje pracownik firmy. 

Kilka słów o hurtowni Tompol

Przedsiębiorstwo Tompol istnieje na rynku od 1990 roku, co oznacza, że od ponad 31 lat zaopatruje przemysł mięsny, gastronomię i sklepy spożywcze w wymieniowe wyżej produkty. Nawiązując współpracę z tą doświadczoną hurtownią, można liczyć na terminową realizację zleceń oraz atrakcyjne ceny. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Borków Nowy, dokąd została przeniesiona z powodu rozwoju firmy z Dębe Kolonia.