Prowadząc sklep, ale też restaurację lub gospodę, z pewnością korzystasz na co dzień z dużej ilości owoców oraz warzyw. Ważne jest zatem zadbanie o regularne zaopatrzenie w świeże produkty wysokiej jakości. Miejscem, gdzie warto robić zakupy jest Firma Handlowa Czuba Jan. To przedsiębiorstwo, które stawia na profesjonalną obsługę klienta oraz produkty z najwyższej półki. Sprawdź, co może Ci zaoferować.

Kompleksowe podejście

Przedsiębiorstwo zajmuje się prowadzeniem hurtowej sprzedaży warzyw i owoców na polskim rynku od 1994 roku. Prawie 30 lat doświadczenia sprawia, że Firma Handlowa Czuba Jan ma wielu zadowolonych klientów. Siedziba zakładu znajduje się w Krakowie, natomiast zaopatruje lokale nie tylko w mieście, ale także w południowej Polsce.

Firma może pochwalić się fachowością oraz dobrym kontaktem z uznanymi importerami z całej Europy. Cechuje się ponadto wyjątkową rzetelnością i terminowością w wykonywaniu swoich dostaw. Firma oferuje produkty tylko świeże, dzięki czemu ma się gwarancję ich bogatych walorów smakowych.

Wśród oferty można znaleźć owoce i warzywa importowane oraz krajowe. Z usług firmy korzystają restauracje i sklepy. Wysoki poziom obsługi, dogodne warunki współpracy i atrakcyjne ceny to duże korzyści, jakie oferuje przedsiębiorstwo.

Hurtownia warzyw i owoców

W firmie można mieć gwarancję wyboru szerokiej gamy produktów – oferuje między innymi owoce cytrusowe, ananasy, arbuzy, awokado, czosnek oraz figi. W asortymencie znajdą się też papryki, melony, ogórki oraz importowane jabłka i gruszki. Z pewnością nie zabraknie tam niczego, co jest konieczne do działania sklepu lub przygotowywania posiłków w restauracji.

Co ważne, nawiązanie stałej współpracy z firmą sprawia, że można dokonywać stałych zakupów i umawiać się na konkretne terminy dostawy określonych produktów. To bardzo wygodne rozwiązanie oraz gwarancja na zrealizowanie stałego zapotrzebowania. Prowadząc restaurację lub sklep masz wówczas pewność, że nigdy niczego Ci nie zabraknie.