Baza wiedzy dla małych i średnich firm

Dobra księgowość to połowa sukcesu firmy

2019-04-24
Prowadzenie własnej działalności wiąże się z wieloma obowiązkami. Ilość dokumentów, opłat i podatków, o których trzeba w każdym miesiącu pamiętać, nie pomagają przedsiębiorcom. Na szczęście można skorzystać z usług biura rachunkowego.

Odzież używana- tani sposób na modną szafę i własny biznes

2019-04-24
Sprzedaż odzieży używanej to doskonały pomysł na własny biznes. O czym pamiętać przy jego rozkręcaniu?

Prace ziemne - na czym polegają i czemu służą

2019-04-24
Prace ziemne to niezbędne czynności wykonywane w pierwszym etapie budowy, polegające na odpowiednim przygotowaniu podłoża.

W jaki sposób powinieneś dbać o meble tapicerowane?

2019-04-24
Meble tapicerowane z pewnością są szczególnie wygodne i komfortowe, jednak mają tendencję do szybkiego brudzenia się. W jaki sposób należy je czyścić?

Balustrady jako element zabezpieczający i dekoracyjny

2019-04-24
Mając w domu schody, balkon czy taras musimy zadbać o to, by były solidnie zabezpieczone. W tym celu należy zamontować odpowiednie balustrady.

Co to jest i co powinna zawierać inwentaryzacja geodezyjna?

2019-04-24
Inwentaryzacja geodezyjna jest niezbędna, by rozpocząć użytkowanie zbudowanego budynku. Czym jest i co obejmuje inwentaryzacja powykonawcza budynku? Czy inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza jest obowiązkowa? Sprawdź!

Jak wybrać ogrodzenie, aby pasowało do stylu posesji?

2019-04-24
Ogrodzenie jest elementem, który dopełnia wygląd całego domu. Jakie powinieneś wybrać, aby idealnie pasowało do budynku i jednocześnie było funkcjonalne?

Czy warto samemu tłumaczyć teksty i dokumenty z języka angielskiego na polski?

2019-04-24
Osoby znające płynnie język angielski często samodzielnie tłumaczą dokumenty, które nie potrzebują tłumaczeń uwierzytelnionych. Czy jest to bezpieczne?

Czy warto kupić balustradę wykonaną ze stali nierdzewnej?

2019-04-24
Zwykłe metalowe balustrady przy nieodpowiedniej pielęgnacji mogą tracić odporność na korozję. Czy wobec tego lepiej wybrać stal nierdzewną na zewnątrz domu?

Kompleksowe usługi firmy sprzątającej – czym zajmą się profesjonaliści?

2019-04-23
Dobra firma sprzątająca jest w stanie zająć się w sposób kompleksowy konkretnym obiektem użytkowym i regularnie utrzymywać w jego obrębie należyty porządek.